הדברים הבאים מהווים את תנאי השימוש שלנו ואת מדיניות חנות האינטרנט 

אתר זה מופעל על ידי VeVaio Connect ltd. ברחבי האתר, המונחים “אנחנו”, ו”שלנו” מתייחסים  לחברה עצמה או לאחת מחטיבותיה. השימוש וגלישה באתר זה, כולל כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים מאתר זה לך, המשתמש, מותנה בקבלתך את כל התנאים, ההתניות, המדיניות וההודעות המפורטים כאן ובשאר התקנונים המפורסמים באתר.

על ידי ביקור באתר שלנו ו/או רכישת משהו מאיתנו, אתה עוסק ב”שירות” שלנו ומסכים להיות מחויב לתנאים ולהתניות הבאים (“תנאי שירות”, “תנאים”), לרבות אותם תנאים והתניות והתניות ומדיניות נוספים המוזכרים כאן ו/או זמינים על ידי היפר-קישור. תנאי שירות אלה חלים על כל משתמשי האתר, לרבות, ללא הגבלה, משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו/או תורמים לתוכן.

אנא קרא תנאי שירות אלה בעיון לפני שתגש לאתר האינטרנט שלנו או תשתמש בו. על ידי גישה או שימוש בחלק כלשהו של האתר, אתה מסכים להיות מחויב לתנאי שירות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההתניות של הסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם תנאי שירות אלה נחשבים להצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.

כל תכונה או כלים חדשים שיתווספו לחנות הנוכחית יהיו כפופים גם לתנאי השירות. באפשרותך לסקור את הגירסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף חלק כלשהו מתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו/או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק דף זה מעת לעת עבור שינויים. המשך השימוש או הגישה שלך לאתר לאחר פרסום שינויים כלשהם מהווה קבלה של שינויים אלה.

החנות שלנו מתארחת ב WordPress. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המקוונת המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו.

סעיף 1 – מונחי חנות מקוונת

על ידי הסכמה לתנאי שירות אלה, אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או במחוז מגוריך, או שאתה בן הבגרות במדינתך או במחוז מגוריך ונתת לנו את הסכמתך לאפשר לכל אחד מהתלויים הקטינים שלך להשתמש באתר זה.

אינך רשאי להשתמש במוצרים שלנו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית ואינך רשאי, בשימוש בשירות, להפר חוקים כלשהם בתחום השיפוט שלך (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים).

אסור לך להעביר תולעים או וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני.

הפרה או הפרה של אחד מהתנאים תביא לסיום מיידי של השירותים שלך.

סעיף 2 – תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לתת שירות לכל אחד מכל סיבה שהיא בכל עת.

אתה מבין שהתוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; וכן (ב) שינויים כדי להתאים ולהתאים לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים. פרטי כרטיס האשראי מוצפנים תמיד במהלך ההעברה ברשתות.

אתה מסכים שלא לשכפל, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או לנצל כל חלק מהשירות, השימוש בשירות או הגישה לשירות או לכל איש קשר באתר שדרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש בכתב על ידינו.

הכותרות המשמשות בהסכם זה כלולות מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו באופן אחר על תנאים אלה.

סעיף 3 – דיוק, שלמות ועיתוי של מידע

איננו אחראים אם המידע הזמין באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כבסיס הבלעדי לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע ראשוניים, מדויקים יותר, מלאים יותר או מתוזמנים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה היא על אחריותך בלבד.

אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו עדכני ומסופק לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התוכן של אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל מחויבות לעדכן כל מידע באתר שלנו. אתה מסכים כי באחריותך לעקוב אחר שינויים באתר שלנו.

סעיף 4 – שינויים בשירות ובמחירים

מחירי המוצרים שלנו כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן שלו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.

לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין כל שינוי, שינוי מחיר, השעיה או הפסקה של השירות.

סעיף 5 – מוצרים או שירותים 

מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי באינטרנט דרך האתר. מוצרים או שירותים אלה עשויים להיות בעלי כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה רק בהתאם למדיניות ההחזרה שלנו.

עשינו כל מאמץ להציג בצורה מדויקת ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. איננו יכולים להבטיח שהתצוגה של צג המחשב שלך בכל צבע תהיה מדויקת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מחויבים, להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש זכות זו בכל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל המוצרים או השירותים שאנו מציעים. כל התיאורים של מוצרים או תמחור מוצרים כפופים לשינויים בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל מוצר בכל עת. כל הצעה עבור כל מוצר או שירות שנעשה באתר זה בטלה כאשר היא אסורה.

איננו מתחייבים כי איכותם של מוצרים, שירותים, מידע או חומרים אחרים שנרכשו או הושגו על ידך יעמדו בציפיותיך, או ששגיאות כלשהן בשירות יתוקנו.

סעיף 6 – דיוק החיוב ופרטי החשבון

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבצע איתנו. אנו רשאים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. הגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי או תחת אותו חשבון לקוח, אותו כרטיס אשראי ו/או הזמנות המשתמשות באותה כתובת חיוב ו/או משלוח. במקרה שאנו מבצעים שינוי בהזמנה או מבטלים אותה, אנו עשויים לנסות להודיע לך על-ידי יצירת קשר עם כתובת הדואר האלקטרוני ו/או כתובת החיוב/מספר הטלפון שסופקו בעת ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור צווים אשר, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, נראים כאילו הם מבוצעים על ידי סוחרים, משווקים או מפיצים.

אתה מסכים לספק פרטי רכישה וחשבון עדכניים, מלאים ומדויקים עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן באופן מיידי את חשבונך ומידע אחר, כולל כתובת הדוא”ל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ותאריכי התפוגה שלך, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.

לקבלת פרטים נוספים, עיין במדיניות ההחזרות שלנו.

סעיף 7 – כלים אופציונליים

אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי שעליהם איננו מנטרים או אין לנו כל שליטה או קלט.

אתה מאשר ומסכים שאנו מספקים גישה לכלים כאלה “כפי שהם” ו”כפי שהם זמינים” ללא כל אחריות, מצגים או תנאים מכל סוג שהוא וללא כל אישור. לא תהיה לנו כל חבות הנובעת או קשורה לשימוש שלך בכלים אופציונליים של צד שלישי.

כל שימוש על ידך בכלים אופציונליים המוצעים באמצעות האתר הוא כולו על אחריותך ושיקול דעתך ועליך לוודא שאתה מכיר ומאשר את התנאים שבהם כלים מסופקים על ידי ספקי צד שלישי רלוונטיים.

אנו עשויים גם, בעתיד, להציע שירותים ו/או תכונות חדשות דרך האתר (כולל, שחרור כלים ומשאבים חדשים). תכונות ו/או שירותים חדשים כאמור יהיו כפופים גם לתנאי שירות אלה.

סעיף 8 – קישורים של צד שלישי

תוכן, מוצרים ושירותים מסוימים הזמינים באמצעות השירות שלנו עשויים לכלול חומרים של צדדים שלישיים.

קישורים של צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לאתרי אינטרנט של צד שלישי שאינם קשורים אלינו. איננו אחראים לבחינה או הערכה של התוכן או הדיוק, ואיננו מתחייבים ולא תהיה לנו כל חבות או אחריות לחומרים או אתרי אינטרנט של צד שלישי כלשהם, או לכל חומר, מוצרים או שירותים אחרים של צדדים שלישיים.

איננו אחראים לכל נזק או נזק הקשור לרכישה או שימוש בסחורות, שירותים, משאבים, תוכן או כל עסקה אחרת שבוצעה בקשר לאתרי אינטרנט של צד שלישי כלשהו. אנא בדוק היטב את המדיניות והנהלים של הצד השלישי וודא שאתה מבין אותם לפני שאתה מבצע עסקה כלשהי. תלונות, טענות, חששות או שאלות בנוגע למוצרי צד שלישי צריכים להיות מופנים לצד השלישי.

סעיף 9 – הערות משתמשים, משוב והגשות אחרות

אם, לבקשתנו, אתה שולח הגשות ספציפיות מסוימות (לדוגמה, ערכים לתחרות) או ללא בקשה מאיתנו אתה שולח רעיונות יצירתיים, הצעות, הצעות, הצעות, תוכניות או חומרים אחרים, בין אם באינטרנט, בדוא”ל, בדואר אלקטרוני, או בכל דרך אחרת (ביחד, ‘הערות’), אתה מסכים כי אנו רשאים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ולהשתמש בכל דרך אחרת בכל מדיום הערות שאתה מעביר אלינו. איננו מחויבים ואיננו מחויבים (1) לשמור על הערות כלשהן בביטחון; (2) לשלם פיצויים על כל הערה; או (3) להגיב להערות כלשהן.

אנו רשאים, אך אין לנו כל מחויבות, לפקח, לערוך או להסיר תוכן שאנו קובעים לפי שיקול דעתנו הבלעדי שהם בלתי חוקיים, פוגעניים, מאיימים, מוציאים דיבה, משמיצים, פורנוגרפיים, מגונים או מעוררי התנגדות בדרך אחרת או מפרים את הקניין הרוחני של צד כלשהו או תנאי שירות אלה.

אתה מסכים שההערות שלך לא יפרו כל זכות של צד שלישי כלשהו, כולל זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, פרטיות, אישיות או זכות אישית או קניינית אחרת. בנוסף, אתה מסכים כי הערותיך לא יכילו חומר משמיץ או בלתי חוקי, פוגעני או מגונה בדרך אחרת, או יכילו כל וירוס מחשב או תוכנה זדונית אחרת שעלולים להשפיע באופן כלשהו על פעולת השירות או כל אתר קשור. אינך רשאי להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני כוזבת, להעמיד פנים שאתה מישהו שאינו אתה, או להטעות אותנו או צדדים שלישיים באשר למקור ההערות. אתה האחראי הבלעדי לכל ההערות שאתה מעיר ולדיוק שלהן. איננו לוקחים אחריות ואיננו נוטלים על עצמנו כל אחריות לתגובות שפורסמו על ידך או על ידי צד שלישי כלשהו.

סעיף 10 – מידע אישי

ההגשה שלך של מידע אישי דרך החנות כפופה למדיניות הפרטיות שלנו. כדי להציג את מדיניות הפרטיות שלנו.

סעיף 11 – שגיאות, אי דיוקים והשמטות

מדי פעם עשוי להיות מידע באתר שלנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או השמטות שעשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, מבצעים, הצעות, חיובי משלוח מוצרים, זמני מעבר וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או השמטות כלשהן, ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר אינטרנט קשור כלשהו אינו מדויק בכל עת ללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר שהגשת את הזמנתך).

איננו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או בכל אתר קשור, לרבות, ללא הגבלה, מידע על תמחור, למעט כנדרש על פי חוק. אין להחיל תאריך עדכון או רענון שצוין בשירות או באתר אינטרנט קשור כלשהו, כדי לציין שכל המידע בשירות או באתר אינטרנט קשור כלשהו שונה או עודכן.

סעיף 12 – שימושים אסורים

בנוסף לאיסורים אחרים המפורטים בתנאי השירות, נאסר עליך להשתמש באתר או בתכניו:

(א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לשדל אחרים לבצע או להשתתף במעשים בלתי חוקיים כלשהם; (ג) להפר כל תקנות, כללים, חוקים, חוקים או תקנות מקומיות בינלאומיות, פדרליות, מחוזיות או מדינתיות; (ד) להפר או להפר את זכויות הקניין הרוחני שלנו או את זכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, לזלזל, להפחיד, להפחיד או להפלות על בסיס מגדר, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי או מוגבלות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שישמש או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או הפעולה של השירות או של כל אתר אינטרנט קשור, אתרי אינטרנט אחרים או האינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר מידע אישי של אחרים; (i) לספאם, פישינג, פארם, תירוץ, עכביש, זחילה או גרוטאות; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; או (יא) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או של כל אתר אינטרנט קשור, אתרי אינטרנט אחרים או האינטרנט. 

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בגין הפרת כל אחד מהשימושים האסורים.

סעיף 13 – כתב ויתור על אחריות; הגבלת אחריות

איננו מבטיחים, מצהירים או מתחייבים שהשימוש שלך בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה, בזמן, מאובטח או ללא שגיאות.

איננו מתחייבים כי התוצאות שעשויות להתקבל מהשימוש בשירות יהיו מדויקות או אמינות.

אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לפרקי זמן בלתי מוגבלים או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה מוקדמת אליך.

אתה מסכים במפורש שהשימוש שלך בשירות, או חוסר יכולתך להשתמש בו, הוא על אחריותך הבלעדית. 

השירות וכל המוצרים והשירותים המסופקים לך באמצעות השירות מסופקים (למעט כפי שצוין במפורש על ידינו) ‘כפי שהם’ ו’כפי שהם זמינים’ לשימושך, ללא כל מצג, אחריות או תנאים מכל סוג שהוא, מפורשים או משתמעים, לרבות כל האחריות המשתמעת או התנאים של סחירות, איכות סחירה, התאמה למטרה מסוימת,  עמידות, בעלות ואי-הפרה.

בשום מקרה לא VeVaio.com, הדירקטורים, נושאי המשרה, העובדים, העובדים, השותפים, הסוכנים, הקבלנים, המתמחים, הספקים, נותני השירותים או בעלי הרישיונות שלנו לא יהיו אחראים לכל פגיעה, הפסד, תביעה או כל נזק ישיר, עקיף, מקרי, עונשי, מיוחד או תוצאתי מכל סוג שהוא, לרבות, ללא הגבלה, אובדן רווחים, אובדן הכנסות, אובדן הכנסות, אובדן חסכונות, אובדן נתונים, עלויות החלפה או כל נזק דומה,  בין אם מבוסס על חוזה, עוולה (לרבות רשלנות), אחריות קפידה או בכל דרך אחרת, הנובעת מהשימוש שלך בכל אחד מהשירותים או במוצרים כלשהם שנרכשו באמצעות השירות, או בגין כל תביעה אחרת הקשורה בכל דרך שהיא לשימוש שלך בשירות או בכל מוצר, לרבות, אך לא רק, שגיאות או השמטות כלשהן בתוכן כלשהו,  או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שנגרם כתוצאה מהשימוש בשירות או בכל תוכן (או מוצר) שפורסם, הועבר או הוכנסו לזמינים בכל דרך אחרת באמצעות השירות, גם אם הודיעו להם על אפשרותם. מכיוון שמדינות או תחומי שיפוט מסוימים אינם מאפשרים החרגה או הגבלת אחריות לנזקים תוצאתיים או מקריים, במדינות או בתחומי שיפוט כאלה, החבות שלנו תוגבל במידה המרבית המותרת על פי חוק.

סעיף 14 – שיפוי

אתה מסכים לשפות, להגן ולהחזיק את החברה וחטיבותיה השונות  בלתי מזיקים ואת חברת האם שלנו, חברות הבת, החברות המסונפות אלינו, השותפים, נושאי המשרה, הדירקטורים, הסוכנים, הקבלנים, מעניקי הרישיונות, נותני השירותים, קבלני המשנה, הספקים, המתמחים והעובדים שלנו, שאינם מזיקים מכל תביעה או דרישה, לרבות שכר טרחת עורכי דין סביר, שנעשו על ידי צד שלישי כלשהו עקב או הנובעים מהפרתך את תנאי השירות הללו או את המסמכים שהם משלבים בהפניה,  או ההפרה שלך של חוק כלשהו או זכויות של צד שלישי.

סעיף 15 – הפרדה

במקרה שייקבע כי הוראה כלשהי מתנאי שירות אלה אינה חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה זו בכל זאת תהיה ניתנת לאכיפה במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, והחלק הבלתי ניתן לאכיפה ייחשב כמנותק מתנאי שירות אלה, קביעה זו לא תשפיע על תוקפן ועל יכולת האכיפה של כל הוראה אחרת שנותרה.

סעיף 16 – סיום

ההתחייבויות וההתחייבויות של הצדדים שנצברו לפני תאריך הסיום ישרדו את סיום הסכם זה לכל דבר ועניין.

תנאי שירות אלה ייכנסו לתוקף אלא אם כן ועד לסיום על-ידיך או על-ידינו. אתה רשאי לסיים תנאי שירות אלה בכל עת על ידי הודעה לנו שאינך מעוניין עוד להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר תפסיק להשתמש באתר שלנו.

אם על פי שיקול דעתנו הבלעדי תיכשל, או אנו חושדים שנכשלת, לציית לכל תנאי או הוראה של תנאי שירות אלה, אנו עשויים גם לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת ואתה תישאר אחראי לכל הסכומים המגיעים עד וכולל תאריך הסיום; ו/או בהתאם לכך עשוי למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או לכל חלק מהם).

סעיף 17 – ההסכם כולו

הימנעותנו מלממש או לאכוף כל זכות או הוראה של תנאי שירות אלה לא תהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.

תנאי שירות אלה וכל מדיניות או כללי הפעלה שפורסמו על ידינו באתר זה או ביחס לשירות מהווים את כל ההסכם וההבנה בינך לבינינו ומסדירים את השימוש שלך בשירות, תוך שהם מחליפים כל הסכמים, תקשורת והצעות קודמים או מקבילים, בין אם בעל פה ובין אם בכתב, בינך לבינינו (כולל,  אך לא רק, כל הגרסאות הקודמות של תנאי השירות).

כל אי-בהירות בפרשנות תנאי שירות אלה לא תתפרש כנגד הצד המנסח.

סעיף 18 – החוק החל

תנאי שירות אלה וכל הסכמים נפרדים לפיהם אנו מספקים לך שירותים יהיו כפופים ויתפרשו בהתאם לחוקי ארצות הברית.

סעיף 19 – שינויים בתנאי השירות

באפשרותך לסקור את הגירסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בדף זה.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ושינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק באתר האינטרנט שלנו מעת לעת אם יש שינויים. המשך השימוש או הגישה שלך לאתר האינטרנט שלנו או לשירות לאחר פרסום שינויים כלשהם בתנאי שירות אלה מהווה קבלה של שינויים אלה.

מדיניות משלוח

החנות המקוונת תקבל רק הזמנות מקומיות. איננו שולחים החוצה או תומכים ברכישות שבוצעו מחוץ למדינת ישראל. 

זמן למשלוח

זמן עיבוד ההזמנה הוא בדרך כלל בתוך 24-48 שעות. בשעות השיא של הקניות, כגון חגים, ייתכן שהזמנתכם תימשך זמן רב יותר. אם עליך לזרז הזמנה, אנא צור קשר עם support@vevaio.com   או בטל 052-9760605, באופן מיידי כדי ליידע אותנו על הצורך שלך ואנו נעשה כל שביכולתנו כדי להיענות לבקשתך. 

שיטות משלוח

עבור משלוח חינם, “הדרך הטובה ביותר” תיבחר על ידי החברה. זה יהיה מבוסס על המשקל והגודל של ההזמנה שלך וזמן המשלוח יהיה 3-5 ימי עסקים, אך עשוי להימשך עד 10 ימי עסקים. אם משלוח חינם אינו פעיל תתבקש לבחור שיטת משלוח עבור הפריטים שלך. עלויות המשלוח תלויות בפריטים בהזמנה שלך ובשיטת המשלוח שתבחר. עלויות המשלוח עבור הזמנות שבוצעו באתר זה מבוססות על המשקל והגודל הפיזי של ההזמנה הכוללת. דמי המשלוח הכוללים שלך יחשבו באופן אוטומטי במהלך התשלום לפני השלמת ההזמנה.

חתימת משלוח

ייתכן שתידרש חתימה עבור הזמנות מעל סכום מסויים כדי לספק לך הגנת מסירה.

כשל במשלוח

אנא עיין בהזמנה שלך וודא שכל פרטי המשלוח והחיוב נכונים לפני שליחת ההזמנה שלך מכיוון שההזמנה עלולה להתעכב בשל פרטי משלוח שגויים. אם פריט מוחזר עבור כתובת גרועה, יינתן החזר כספי עבור הפריטים(ים) בניכוי עלות המשלוח בפועל של החברה יהיה עליך לבצע הזמנה חדשה לאחר מכן.

אישור הזמנה ומעקב

אתה אמור לקבל אישור הזמנה מיד לאחר ביצוע ההזמנה. אם לא קיבלתם כזו, צרו קשר עמנו כדי לוודא שההזמנה התקבלה. 

לאחר שההזמנה שלך תישלח, תקבל את פרטי המעקב באמצעות דוא”ל או טקסט, אולם ציינת בעת ביצוע ההזמנה. ייתכן שפרטי המעקב לא יהיו פעילים עד לאחר חצות היום שבו תקבלו אותו, בהתאם למוביל. 

משלוח שאבד

אם המשלוח שלך אינו מגיע, אנא בדוק עם אנשים אחרים בבית ועם שכניך כדי לוודא שאין להם את המשלוח שלך. אם עדיין לא נמצא, אנא צור קשר ישירות עם המוביל תחילה כדי לקבוע אם הוא מוחזק

המשלוח ניזוק

אם המשלוח שלך מגיע פגום, אנא צלם את הקופסה ואת כל הנזקים למוצר כדי לספק לנו סיוע בכל תביעת ספק שייתכן שיהיה צורך להגיש.  אנא צרו קשר עמנו כדי לדון בכל הפעולות הנוספות. 

מדיניות החזר כספי 

החברה שואפת לוודא שכל הלקוחות שלנו מרוצים לחלוטין ומרוצים מרכישות המוצרים שלהם. אם אינך מרוצה מהרכישה  שלך, תוכל להחזיר את הפריט שלך תוך 30 יום מהמסירה לקבלת החזר מלא (בניכוי דמי המשלוח בפועל שנגרמו על ידי VeVaio על המשלוח המקורי – כולל משלוחי  “מטען חינם”).  יש להחזיר את הפריטים באריזת המוצר המקורית שלהם ויש לארוז אותם כך שיגיעו ללא פגע ובמכירה חוזרת. פריטים שהוחזרו פגומים עשויים להיות מנוכים מההחזר הכספי שלך.

החברה תספק תווית משלוח להחזרה רק אם ההחזרה היא תוצאה של השגיאה שלנו.

החברה אינה יכולה לספק החזר כספי או החלפה עבור פריטים שנרכשו מצד שלישי (כגון אמזון, eBay,  או משווקים אחרים).

חנות החברה אינה משלחת באופן בינלאומי ולא תוכל לספק שירות לקוחות מחוץ לישראל.

** ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981

הרשמו עכשיו