Go-60 מכבדת את הפרטיות שלך ושואפת להציע לך חוויית לקוח נעימה ובטוחה. 

באמצעות הודעת הפרטיות הזו אנו רוצים להבהיר לך אילו סוגי נתונים אנו אוספים כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים שלנו, וכיצד אנו משתמשים בנתונים אלה. כמו כן, נספק לך מידע נוסף ומפורט על אופן הטיפול במידע האישי שלך ועל הזכויות שיש לך ביחס למידע זה.

כשאנו משתמשים בשם Go-60 אנו מתייחסים לחברה – Vevaio Connect LTD ולחברות הבת שלה. לכן, כאשר אתה משתמש בשירותים או במוצרים של Go-60 , המידע שלך עשוי להיות בשימוש גם של אחת או יותר מהחברות בת ושותפויות עסקיות של VeVaio .

 אינדקס נושאים:

 1. אודות החברה ושירותיה
 2. אופי השירות שאנחנו מספקים
 3. סוגי המידע שאנחנו אוספים
 4. הדרכים בהם אנו אוספים את המידע 
 5. הדרכים בהם אנו שומרים את המידע
 6. פרק הזמן בו אנו אוספים ושומרים את המידע
 7. הרשאות לגבי צפייה וגישה אל המידע שנאסף 
 8. מכירת המידע שנאסף 
 9. זכויות המשתמשים בשירותי החברה
 10. שמירת מידע באופן אנונימי ללא פרטי זיהוי
 11. שמירה על פרטיות ילדים מתחת לגיל 13
 12. שימוש בקבצי עוגיות –   Cookies
 13. שימוש ביכולות  AI בנוגע למידע אודותיך
 14. מה קורה בזמן ביטול וסיום התקשרות עם החברה 
 1. אודות החברה ושירותיה

חברת VEVAIO CONNECT  מספקים שירות של ניהול ושיתוף מידע בין צדדים המעוניינים בכך, בהתאם להסכמה פרטנית מראש של כל הצדדים הנוגעים בדבר, הן מצד בעל המידע והן מהצד אשר קיבל מאת בעל המידע את האישור לצפות ולנטר את המידע הנ”ל לשם מתן פתרונות בעזרת מערכת מתקדמת אשר מאפשרת איסוף נתונים חכם אודות מדדים רפואיים ואחרים שונים ומגוונים של מטופלים / מתאמנים / לקוחות בסנכרון מלא עם גופים רלוונטיים אשר משתמשים במידע זה על מנת לסייע לאותם המנוטרים להשיג את מטרותיהם השונות כגון: ירידה במשקל, מעקב בריאותי, מעקב הריון, טיפול במחלה ועוד. 

הפיתוח החדשני של VEVAIO מאפשר לספקים מתחומי הבריאות הכושר ו- ו- WELLNESS, ביניהם: בתי חולים, מרפאות, חדרי כושר ועד אחיות פרטיות, לעקוב בצורה הטובה והמדויקת ביותר אחר מטופליהם, תוך צפיה בדאשבורד מתקדם אשר יודע להציג את נתוניו של המשתמש, בין אם משתמש בשעון ניטור או באמצעי טכנולוגי אחר. 

בעת השימוש בשירותים שלנו, אנו עשויים לאסוף את הנתונים האישיים שלך על מנת להפוך אותם לנגישים לצדדים שלישיים ע”פ בחירתך, כולל לאנשי המקצוע ו/או יועצים אשר תבחר ותאשר על פי בחירתך. סוג הנתונים הנ”ל לפי בחירתך ואשר אושרו על ידך, עבור כל צד שלישי ו /או איש מקצוע, יהיו זמינים להם על מנת להציע לך את השירותים האפשריים הטובים ביותר ובנוסף לשמור על פרטיות ובטיחות מלאה בעת השימוש בשירותים שלנו.

VeVaio אינה חושפת, נותנת או מוכרת את הנתונים שלך לאף אחד אחר מלבד אלה שציינת בדף הגדרות הפרופיל שלך, אלא אם כן היא נדרשת לעשות זאת בהתאם להוראת חוק מחייבת.  

חלק מהנתונים עשויים לשמש במחקר ופיתוח לשם שיפור רמת השירותים והביצועים שלנו, אך למטרות כאלה הנתונים מנוקים מכל הנתונים מזהים ככל האפשרי.

 1. אופי השירות שאנחנו מספקים

השירות של VEVAIO נועד להרחיב את אפשרויות השימוש במידע אשר נאסף על ידי פריטי המכשור החכם השונים אשר המשתמשים לובשים או מפעילים, כגון ניטור דופק, שריפת קלוריות ומדידת צעדים ע”י שעונים חכמים. החברה, בכפוף להסכמת המשתמש מראש, מרכזת את המידע אשר נאסף מאותו מכשור לביש או אחר, לאחר שהמשתמש מתיר לחברה לאסוף ולשתף במידע זה בדף ההרשמה ו/או בפרופיל המשתמש אשר ניתן לשינוי הרשאות באופן רציף וקבוע. לאחר מכן, החברה שומרת את המידע הזה במחסני נתונים המאוחסנים בשירותי הענן המתקדמים והמאובטחים ביותר שקיימים בשוק, המסופקים ע”י צדדים שלישיים המומחים באחסון ואבטחת נתונים.

לאחר מתן ההרשאות השונות לאנשי המקצוע השונים איתם יחליט המשתמש לשתף מידע לשם ניטור מצבו באופן רציף על ידם, המשתמש רשאי לבחור צדדים נוספים אשר עימם הוא מעוניין לשתף את המידע, כמו כן המשתמש רשאי לבחור את סוגי המידע אותם הוא מאשר לשתף.  למשתמש אפשרות לנהל, לשנות להסיר או להוסיף לרשימת מקבלי המידע ע”פ בחירתו ורצונו, וכמו כן את מאפייני וסוגי המידע אותם הוא רוצה לשתף עם כל אחד ממקבלי המידש הנ”ל, בכל רגע נתון מתוך מסך הפרופיל וההגדרות האישי

ככלל המשתמש רשאי להגביל את איסוף המידע ע”י החברה, לפריטים אשר אותם הוא מתיר בלבד.

כמו כן, המשתמש רשאי לבחור איזו סוג מידע הוא מעוניין לשתף עם צדדים שלישיים שאושרו על ידו, ובכלל זה פריטים מסוימים מהמידע או את כל המידע, לפי שיקול דעתו הבלעדי, כך שרק הגורמים המקצועיים אשר קיבלו מאת המשתמש הרשאה מראש לצפות במידע, יכולים לעיין במידע אשר אושר להם לצפות בו.

VEVAIO מספקת פלטפורמה אחידה לצפייה במידע, ללא קשר לסוג המכשיר או המותג או מערכת ההפעלה של כל מכשיר ו/או טלפון ניידת בתהליך טכנולוגי שמגשר בין כל סוגי החברות, מותגים והעסקים הרלוונטים איתם מתקשרת החברה ( CROSS BRANDS).

כמו כן החברה מגשרת בין מערכות הפעלה שונות (אנדרואיד / IOS), פלטפרמות טכנולוגיות, שפות תכנות ממשקים טכנולוגים שונים, בין למובייל ובין לדסקטופ . ווב שונים, ומנגישה את סוגי המידע הרלוונטיים לכל סוג משתמש,  בין פרטי או מקצועי און מוסדי בצורה ידידותית ןאחידה לשם הפקת ומיקסום התובנות מאסיפת המידע והמדדים השונים לשם אופטימיזציה של תוכניות אימון / תזונה שונותת מעקבים רפואיים וכיו”ב לשם סיוע לאנשי המקצוע בשיפור איכות החיים ושמירת אורח חיים בריא ככל הניתן ( CROSS PLATFORMS)

 1. סוגי המידע שאנחנו אוספים

אנחנו אוספים מידע אשר נוצר ע”י מכשור לביש ולא לביש, כגון שעונים חכמים, צמידי כושר וכד, או מכשור חכם אחר (כגון משקל חכם, מודד לחץ דם דיגיטלי, וכד), אשר מודדים ומתעדים פרמטרים רפואיים שונים, ונתוני כושר ותזונה וכיו”ב,  כגון ספירת צעדים, קצב שריפת קלוריות וכד. המידע האמור לעיל כולל בין היתר ברוב המכשירים הקיימים בשוק (אך לא מוגבל רק לכך) מדדים רפואיים נוספים כגון: לחץ דם, דופק, חום גוף, רמת חמצן בדם ( סיטורציה), אק”ג, מעקב ותיעוד פעילות גופנית ושינה, וכד. רוב השירותים של VeVaio מבוססים על נתונים שנאספו על מגוון מוצרים חכמים. חלק מהנתונים שנאספו (כגון נתוני לחץ דם) הם כאלה מטבעם שעלינו לבקש את רשותך לאסוף או לעבד אותם. הרשאה זו מתבקשת בנפרד עבור כל שירות המעבד נתונים הדורשים הרשאה ספציפית ורק לאחר אישורך שירות זה יתחיל.

 1. הדרכים בהם אנו אוספים את המידע 

כאשר אתה יוצר חשבון משתמש עבור השימוש בשירותים שלנו, אנו מבקשים מידע אישי (לדוגמה, שמך, כתובת הדוא”ל, המין והגיל שלך). המידע הנ”ל משמש לשיפור השירותים הניתנים לך על ידינו ועל ידי צדדים שלישיים אשר בחרת ואישרת כנזכר לעיל

כאשר אתה משתמש בשירותים שלנו, אנו אוספים ומאחסנים את ה מידע אודותיך ועשויים לשתף או לאפשר גישה למידע זה לצדדים שלישיים שיש לאישור. המידע הזה עשוי להיאסף באופן ישיר מהמכשור או באופן עקיף ע”י מערכת ניהול המידע של המכשור או הפלטפורמה שבה אתה משתמש, ואשר אליה נתת  את הרשאות המשתמש לחברה לשם איסוף המידע.

המשתמש רשאי להגביל את היקף וסוג המידע הנאסף ע”י החברה, בהתאם להגדרות הפלטפורמה או המכשיר ממנו נאסף המידע, ככל שיש כאלו. על מנת לאסוף את המידע, על המשתמש להירשם לשירות של החברה, בין באמצעות הורדת אפליקציית מובייל, או באמצעות הרשמה דרך אתר האינטרנט של החברה, ולאחר תהליך הרשמה שבו המשתמש יתבקש למסור את כתובת המייל, וכן פרטים אישיים נוספים, כמו גיל ומגדר, החברה תבקש את אישורו של המשתמש לקבל גישה למידע שנאסף עליו במכשור או בפלטפורמות אשר מהן המשתמש מעוניין שיתקבל וייאסף מידע על ידי החברה.

עם אישורו של המשתמש לאיסוף ושמירה של מידע כאמור, החברה תתחיל לאסוף ולשמור את המידע הנ”ל. במקרים מסוימים ייתכן שהחברה תפנה את המשתמש לפלטפורמות צד ג’ , אשר מהן מעוניין המשתמש שיועבר המידע אל החברה, לשם מסירת הרשאה לחברה באותן פלטפורמות. 

אם אתה משתמש באחד מהשירותים מבוססי העמלות שלנו, המערכת יכולה לשמור את פרטי אמצעי התשלום שלך, באישורך, כדי להקל על תשלומים נוספים. מידע זה נשמר בתבנית מוצפנת במערכת של צד שלישי. אנו בוחרים את ספקי השירות שלנו בזהירות ומקצועיות מקסימלית ומבטיחים שהם עומדים בדרישות המחמירות ביותר לטיפול בטוח ואמין במידע שנקבע עבור אותו מגזר. בעת עיבוד פרטי התשלום, אנו מצייתים לחקיקה הרלוונטית ולתנאים ולהתניות שנקבעו ומנוטרים על ידי ספקי שירותי תשלום בכל מדינה ומדינה בה אנו פועלים כנדרש ע”פ חוקי המקום.

 1. הדרכים בהם אנו שומרים את המידע

החברה משתמשת בשירותי צד ג’ המספקים שירותי ניהול מחסני נתונים בסביבות ענן  בצורה מאובטחת על מנת לשמור את המידע הנאסף אודותיך כל המידע שנאסף נשמר במערכות אלו, ומוגן תחת הרשאות גישה וסיסמאות מאובטח ע”י חברות צד ג המתמחות באבטחת מידע.

בהקשר של אבטחת המידע עלולים להיות סיכונים הכרוכים במסירת הנתונים האישיים, בין אם באופן אישי, בטלפון או באמצעות האינטרנט או בטכנולוגיות אחרות, ואף מערכת או טכנולוגיה אינה בטוחה לחלוטין או חסינת “חבלה”/”האקר”. VeVaio מפעילה באמצעות צדדי ג’ באמצעי אבטחה טכניים ומאורגנים (כגון אמצעי הצפנה), ובאמצעי זהירות נוספים כדי לאסוף ולעבד את הנתונים, וכדי למנוע גישה לא מורשית לנתונים האישיים שלך. 

אתרי VeVaio אשר תומכים בעסקאות מקוונות, משתמשים בכלי ואמצעי האבטחה (Security measures ) הסטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על הסודיות והאבטחה של עסקאות אלה (כגון אימות SSL), כדי להבטיח שפרטי כרטיס האשראי שלך, כמו גם נתונים אישיים אחרים שנשלחו כחלק מתהליך הקנייה, בטוחים כראוי מפני יירוט של צד שלישי.

כאשר אתה נרשם לשירות שעשוי לדרוש העברת מידע למדינה אחרת לצורך עיבוד, אנו מבקשים את רשותך להעברה. באופן כללי, בעת העברת הנתונים האישיים שלך מחוץ לאזור בו הינך מקבל את השירות, אנו מיישמים את תנאי ההסכמים הרלוונטיים בהתבסס על סעיפי הרגולציה הסטנדרטיים של מדינת המוצא.

כאשר הנתונים מועברים כנזכר לעיל, ההעברה מתבצעת רק לצורך מתן השירות הספציפי הנדרש. הנתונים שלך לא ייחשפו ולא יימסרו לצדדים שלישיים כלשהם, ויישארו עדיין תחת הבעלות שלך. לקבלת מידע נוסף על העברת מידע ואמצעי אבטחה קשורים, עיין בסעיף השאלות הנפוצות שלנו. אתה יכול גם ליצור איתנו קשר באמצעות פרטי הקשר המופיעים להלן (PRIVACY@VEVAIO.com ).

 1. פרק הזמן בו אנו אוספים ושומרים את המידע

אנחנו רוצים לשמור על מסד הנתונים שלנו מעודכן ולכן אנחנו מוחקים באופן קבוע מידע אישי לא מעודכן ומיותר. אנו רק מחדשים את המידע כל עוד הוא נחוץ כדי למלא את המטרה שלשמה הוא נאסף או נדרש על פי חוק. 

ככלל ברוב השירותים של VeVaio, המשתמש יכול לנהל את המידע האישי שלו בעצמו. אנו ממליצים לבדוק את דיוק המידע שלך מדי פעם ולתקן אותו בעת הצורך. המשתמש עצמו הוא האחראי על הדיוק של המידע שאותו הוא מספק.

החברה אוספת את המידע לתקופה אשר מאושרת על ידי המשתמש. יחד עם זאת, החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לשמור מידע שנאסף לתקופה ארוכה יותר מ- 3 שנים. רשומות היסטוריות אשר נאספו על ידי החברה בתהליך ההרשמה הראשוני או לאחר מכן, נשמרות אף הן לפרק זמן כאמור, וגם לגביהן החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לשמור מידע לתקופה של מעבר ל 3 שנים מעת קבלתו. במידה והמשתמש מחליט לבטל את המינוי לשירות של החברה, אזי בתור ברירת מחדל המידע יימחק באופן אוטומטי בתוך 30 יום מזמן סיום ההתקשרות בין הצדדים אלא אם נדרש אחרת ע”פ החוק. לפרטים נוספים ראה גם בהמשך “מה קורה בזמן סיום ההתקשרות”

 1. הרשאות לגבי צפייה וגישה אל המידע שנאסף 

רשימת הגורמים שרשאים לצפות במידע שנאסף אודותיך, מוגבלת ומצומצמת לגורמים אשר אושרו על ידך באופן בלעדי, ואשר הסכימו לקבל את ההרשאה לצפייה כאמור. ככללת החברה מפעילה מערכת אישור כפולה, אשר בה גם אתה וגם הגורם שהינך מבקש לאשר לצפייה במידע, צריכים לאשר את ההרשאה לצפייה במידע ולאשר את סוגי המידע הרלוונטים לצפיה עבור אותו מומחה / מטפל. במידה והצד ג’ אשר ביקשת לאשר לצפייה במידע לא הסכים לקבל הרשאה לצפייה כאמור, הוא לא יהיה זכאי לצפות בשום מידע אודותיך .כאמור, הנך רשאי לבחור את סוגי ומאפייני המידע הספיציפיים אשר הנך מאשר לצפייה ושימוש של איש המקצוע / צד ג’ לשם צפייה והנגשה עבורו. בעת בקשת האישור למתן ההרשאה לצד ג’ לגישה לאותו מידע אודותיך, תתבקש לבחור את תחום המידע אשר אותו הנך מאשר לצפייה לאותו צד ג’ ספציפי. 

החברה, באמצעות המערכת הטכנולוגית, מנגישה לצורך צפייה את המידע הרלוונטי לגורמים הרלוונטים ע”פ ההרשאות כנזכר לעיל באמצעיים טכנולוגיים לרבות  אתרי ואפליקציות WEB ואפליקציות MOBILE לשם צפייה וניטור המידע.

ככלל, ברירת המחדל של החברה הוא לא לספק או להנגיש  לצדדים ג’  שום גישה (לרבות  API ) להורדת המידע שלך. כל הורדת מידע למחשבי צד ג’ בהתאם להרשאות שאושרו על ידך לצרכים מקצועיים, נעשית על דעתו בלבד.

המגזרים השונים שאליהן בעיקר (אך לא רק)  מיועד השירות הינם: רופאים ומומחים, מרכזים רפואיים, מרכזים גריאטריים, מרכזי רפואת חירום, חברות תרופות, יצרני מכשור, תזונאים, ומאמני כושר וכיוב’. האמור לעיל אינו שולל את האפשרות שלך לשתף מידע עם גורמים אחרים, ובלבד שגם הם רשומים לשירות של החברה.

כמו כן, החברה עשויה לשתף מידע עם יותר מגורם אחד, וזאת  מכוח בקשתך המפורשת.

כל צד ג’ אשר יורשה לצפות במידע אודותיך חייב להיות משתמש רשום של החברה בהתאם לתקנון ומדיניות שמירת הפרטיות שלהלן.

 1. האם אנו מוכרים את  המידע שנאסף 

Go-60 לא מוכרת את המידע שנאסף אודותיך לאף גורם חיצוני. 

המודל העסקי שעל פיו פועלת החברה הוא מכירת מנויים חודשיים או פורמט תשלום אחר הכוללים תשלום עבור שירותי ומוצרי החברה הכוללים יכולת של שיתוף, הנגשה, וצפייה במידע הרלוונטי כאמור לעיל, על ידי צדדי ג’ שאושרו על ידך. תשלום כאמור יכול שייגבה ממך או מצדדי ג’ אשר אושרו על ידך, בהתאם לשיקול דעת החברה ולתוכניות המנוי השונות. 

צד ג’ אשר לא אושר על ידך, לא יקבל גישה לצפייה במידע אודותיך, והחברה לא תעניק אישור או גישה כאמור לצד לא מאושר, לא בחינם ולא תמורת תשלום.

בכל עת, המידע אודותיך נותר בבעלותך, והנך רשאי להורות לחברה להפסיק לשתף אותו, לבטל את כל ההרשאות לצדדי ג’, כולם או חלקם, וכן לבטל את המנוי לשירותי החברה. החברה לא תשמור את המידע במידה ותבטל את המנוי, והיא אינה טוענת לבעלות על המידע, כולו או חלקו.

לעוד פרטים אנא קרא בקפידה את החלק העוסק ב”שמירת מידע אנונימי ללא פרטי זיהוי”.

ככלל תמיד יש לך את הזכות לגשת למידע האישי שלך ואתה הבעלים שלו. ברוב השירותים שהחברה מציעה, ישנה אפשרות לגישה ישירה למידע האישי שנאסף.

 1. זכויות המשתמשים בשירותי החברה

 יש לך את הזכות לדעת איזה מידע הנוגע אליך נאסף, למה מידע זה משמש, ואת הצדדים, אם בכלל, שהוא נחשף אליהם. ייתכן שנצטרך לבקש מידע נוסף כדי לאמת את זהותך וכדי לבצע את בקשתך ו/או לשנות את הרשאות ו/או ההגדרות האישיות שלך ע”פ בחירתך. 

VeVaio רשאית לטפל במידע האישי שלך כאשר הטיפול מבוסס על אינטרס לגיטימי. אנו משתמשים בבסיס משפטי זה במקרים מסוימים עבור פעילויות המחקר והפיתוח שלנו מכיוון שאנו שואפים כל הזמן לפתח ולשפר את השירותים המוצעים למשתמשים השונים.  בכל זמן יש לך את הזכות להתנגד לטיפול במידע האישי שלך למטרות אלה.  אתה יכול לבטל את הסכמתך לטיפול בנתונים שלך למטרות מחקר ופיתוח בהגדרת החשבון שלך בדף הפרופיל האישי, או על ידי יצירת קשר / שליחת בקשה לשירות הלקוחות שלנו.

יש לך את הזכות לתקן או למחוק כל אחד מפריטי המידע שלך על ידי כך שתעשה זאת ישירות בעצמך  באחת מהפלטורמות בה מוצעים שירותי VeVaio,  (או ב account.VeVaio.com ), אם ברצונך למחוק את המידע שלך, תוכל לעשות זאת באזור האישי שלך באפליקציית המובייל או הWEB  ואז יימחקו אישורי המשתמש שלך ואת כל המידע והנתונים הנוגעים אליך כולל את הנתונים שלך בכל השירותים שבהם השתמשת. הנתונים שנמחקו אינם ניתנים לשחזור. לאחר שמחקנו את המידע שלך, תוכל להשתמש בשירות רק על-ידי יצירת חשבון משתמש חדש. ייתכן כי חלק מהנתונים שלך, כגון נתוני ההרשמה והרכישה, יישמרו למשך תקופה מסויימת ע”פ דרישות והוראות החוק.

יש לך את הזכות לקבל את המידע שלך  מהמערכות של VeVaio בפורמט הניתן לקריאה כאשר הטיפול במידע שלך מבוסס על הסכמתך או על ביצוע ההסכם.  הזכות הנ”ל לצפייה בנתונים חלה רק על הנתונים המסופקים על ידך, ולא על הנתונים הנגזרים שאתה רואה בשירות שלנו שעברו מניפולציה עם האלגוריתמים של VeVaio. 

 1. שמירת מידע באופן אנונימי ללא פרטי זיהוי

החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף ולשמור מידע אודות המשתמשים בשירותיה, באופן אנונימי, ללא פרטי זיהוי אישיים (שם, כתובת, מספר זיהוי, כתובת אימייל וסיסמה, וכיו”ב).

החברה עשויה לעשות שימוש במידע כזה לשם שיפור השירות שהיא מספקת, למטרות שיווק, למטרות מחקר ופיתוח ולצרכים נוספים.  כדי להציע ללקוחותינו את הידע העדכני ביותר בצורה של מכשירים ושירותים עדכניים, ייתכן ונזדקק לנתונים מלקוחותינו. נתוני הלקוחות הנ”ל המשמשים למטרות מחקר ופיתוח מנוקים מזהים לכמות המרבית האפשרית.

מחקר והנגשת מדדי ספורט, בריאות ומדעי הבריאות הוא הליבה של כל מה שאנחנו עושים ב- VeVaio. לשם שיפור יכולות ושירותי החברה ייתכן ונשתמש במרכז מחקר פנימי או חיצוני המורכב ממומחים מטכנולוגיית  שונות לרבות ביולוגיים, פיזיולוגיים,מאמני כושר וספורט, מומחים שונים בתחומי הבריאות, מדעי הנתונים, וכיו”ב. לכן לאמור למטרות פיתוח ייתכן ונעשה מחקר פנימי על ידי VeVaio כדי לפתח טכנולוגיות, מוצרים ושירותים חדשים ולשפר את הקיימים, לרבות אלגוריתמים חדשים שמפותחים ונבדקים, ולכן נתוני הלקוח ללא סממנים מזהים יכולים לשמש למשל כדי למצוא אנומליות בתוכנות, ו/או כדי למצוא ולאתר מכשירים שאולי לא פועלים כראוי. התוצאות אלה אינן משותפות מחוץ לחברה או מתפרסמות בשום מקום והן רק לשם תמיכה בעבודות המחקר ופיתוח הפנימיות.

בנוסף ייתכנו מחקרים שיווקיים שנועדו כדי להבין טוב יותר את קבוצות ומאפייני המשתמשים של מכשירים ושירותים שונים, כיצד נעשה השימוש במכשירים אלו, ואלו נתונים נוספים וחדשים הם עשויים לרצות. מחקר שיווקי מתבצע על ידי שימוש בדאטה של המשתמשים שנתנו את הסכמתם לכך. ניתן להשתמש גם בתוצאות מחקר שיווקי (כגון מגמות בהתנהגות לקוחות, ענפי ספורט ופעילות מועדפים וכו’) בעת יצירת תוכן למדיה חברתית, פוסטים בבלוג וכד. 

ככלל, לאחר שהמידע נוקה מכל מאפיין זיהוי אישי בלעדי, החברה עשויה לעשות שימוש במידע שנאסף לשם הפקת סטטיסטיקות, תובנות, מסקנות וכולי. כמו כן החברה עשויה לחלוק את הסטטיסטיקה הזו עם שותפים עסקיים שיהיו לה מעת לעת, בין בחינם ובין בתשלום.

 1. שמירה על פרטיות ילדים מתחת לגיל 13

מדיניות החברה שלנו היא לשמור על פרטיות המשתמשים ולגלות אחריות ככל הניתן ולכן אנו לא מאשרים שימוש והתחברות לשירותי החברה לקטינים מתחת לגיל 13. בכל תרי החברה אנו מבקשים מלקוחות מתחת לגיל 13 לא לבצע רכישות ו/או לעסוק באלו פעולות אחרות באתרי ו/או אפליקציות החברה. החברה לא אוספת מידע אודות ילדים מתחת לגיל 13, ובמידה ומתברר לה כי משתמש כלשהוא הינו מתחת לגיל 13, החברה תפעל לביטול המנוי ומחיקת כל המידע אודות המשתמש כאמור באופן מיידי. 

 1. שימוש בקבצי עוגיות –   Cookies

אחת מטכנולוגיות ה web החשובות ביותר בכדי לספק חווית משתמש יותר ממוקדת ופרסונלית לגולש נקראת עוגיות, או Cookies.  אותה עוגיה היא בעיקרון סוג של מידע מאתר כלשהו הנשמר בדפדפן שהיה בשימוש בזמן הגלישה באינטרנט, כך שאותו אתר יוכל לגשת ולהשתמש באןתה אינפורמציה הנשמרת בעוגיה שוב בשלב מאוחר יותר, כך שכאשר המשתמש חוזר לאותו אתר בפעם הבאה, אותה עוגיה מספקת באופן אוטומטי את אותו מידע שנשמר בדפדפן ומאפשרת לאתר להציג הגדרות מסויימות או תוכן ממוקד ספציפית לאותו משתמש. עוגיות למשל שומרות מידע כגון פריטים בעגלת קניות, שמות משתמש וסיסמאות לטפסים ואתרים שונים, אשר חוסכים מהמשתמש את הצורך להירשם שוב לחשבונו ומפשרים גישה ישירה לחשבון האישי ובכך משפרים את חווית המשתמש 

כאמור קובצי Cookie נפוצים מאוד באתרים מודרניים, ומטרתם היא לשפר את חוויית המשתמש על ידי איסוף נתונים על ביצועי האתר. VEVAIO עושה שימוש בקוקי ובטכניקות שימוש וגלישה באינטרנט, במובייל ובפרסום ממוקד. כאשר תיכנס לאתרי החברה, לרבות לאתר VeVaio.com, תתבקש להסכים לשימוש בקובצי Cookie . לאחר שנקבל את אישורך, שיטות אלה ישמשו בין היתר לאיסוף מידע על מכשירים אפליקציות ורשתות אשר בשימוש החברה, ויכולים לכלול בין היתר מעקב אחר צורת השימוש שלך בשירותים ומוצרים שלנו, ואולי גם לספק לך פרסום ממוקד לאתרים האחרים שלנו או באמצעות שותפי הפרסום שלנו. נתוני הניתוח ישמשו גם לשיפור השירותים שלנו ופיתוח ומחקר עתידיים להוספת שירותים ומוצרים נוספים.

דפדפני אינטרנט מסוימים כוללים תכונת “אל תעקוב”. בעת השימוש, תכונה זו שולחת אות לשירות המקוון שהמשתמש אינו מעוניין לעקוב אחריו. שירותי VeVaio אינם מגיבים לאותות “אל תעקוב”, אך למבקרי האתר שלנו תמיד יש את הבחירה לבחור באופן ידני לא לקבל קובצי Cookie במהלך ביקורם.

בנוסף החברה משתמשת ב- Google reCaptcha כדי למנוע שימוש לרעה בשירותים שלנו. שימוש ב- reCaptcha חיוני לאבטחת שירות.  ממשק תכנות היישומים (API) של reCaptcha שולח מידע על חומרה ותוכנה בחזרה ל-Google לצורך ניתוח השימושיות. גוגל בתורה משתמשת בניתוח הנתונים כדי להילחם בספאם ובשימוש לרעה. קראו עוד במדיניות הפרטיות של גוגל

 1. שימוש ביכולות  AI בנוגע למידע אודותיך

החברה עושה שימוש במערכות בינה מלאכותית (AI), ומערכות לימוד מכונה ( machine learning) לשם ניתוח ועיבוד המידע המתקבל אודות המשתמשים, והנגשתו בצורה אופטימלית לבעלי המקצוע והמומחים הרלוונטים, על מנת לספק את השירותים המוצעים עבורך בצורה הטובה ביותר. 

בעזרת כלי הבינה המלאכותית וכלים טכנולוגיים נוספים מתקבלות תובנות מעמיקות יותר עבור המשתמשים מהמידע הנאסף ומעובד, ובכללם יכולות להשוואות מצב רפואי לעומת הוווח הרצוי לאוצה קבוצת גיל/ מגדר ( BENCHMARKS )  וכולי .

באופן כללי החברה מספקת לכלל משתמשיה העסקיים והפרטיים גישה מלאה לתובנות הנ״ל כאמור לשם שיפור השירות וחווית המשתמש בשירותי ומוצרי החברה, ולשם טיוב אופטימיזציה מקסימלית של מערך קבלת ההחלטות וההמלצות של אנשי מקצוע והמומחים הרלוונטיים על בסיס המידע שנאסף ומעובד בכלים הטכנולוגים הנ״ל.

 1. מה קורה בזמן ביטול וסיום התקשרות עם החברה 

זכותך בתור בעל מנוי לשירותי החברה היא לסיים ולבטל את המנוי החודשי לשירותים המוצעים בכל עת אשר תבחר.  

ככלל, עבור רוב מוצרי ושירותי החברה המנוי מתחדש באופן אוטומטי בתום תקופת ההתקשרות על פי תנאי השימוש, אלא אם צוין אחרת במסגרת קמפיין שיווקי, הענקת הטבות כלשהי, וכד. 

במקרה של ביטול המנוי החודשי מצד המשתמש כאמור, כל הרשאות הגישה למידע האישי שהוענקו לצדדים ג’ ואושרו על ידי המשתמש יבוטלו באופן מידי ואוטומטי בעת סיום ההתקשרות עם החברה. 

זכות הגישה למידע אודותיך תבוטל לכל בעלי ההרשאות, ולא תהיה קיימת יותר, וכברירת מחדל, המידע שנאסף אודותיך יימחק לצמיתות בתוך 30 יום מזמן ביטול המנוי החודשי כאמור. 

זכותך לבחור כי המידע האישי אודותיך יימחק באופן מיידי מהמערכת לצמיתות בזמן סיום ההתקשרות עם החברה. 

מידע אשר נמחק לצמיתות לא יהיה ניתן לשחזור במידה ובעל המנוי יבחר לחדש אותו, והמשתמש יצטרך לפתוח חשבון חדש במערכת אשר יתחיל לאסוף את המידע מאותה נקודת זמן, ללא יכולת גישה לנתוני המשתמש מהעבר ומחשבונות קודמים.

הרשמו עכשיו