מבוא:

בעזרת המערכות החדשניות של Go-60 אנחנו אוספים ומעבדים מידע אשר נמדד ונוצר ע”י מכשור לביש ולא לביש כגון שעונים חכמים, צמידי כושר וכד, או בעזרת מכשור חכם אחר (כגון משקל חכם, מודד לחץ דם דיגיטלי, וכד). מכשירים מתקדמים אלה אשר מודדים ומתעדים פרמטרים רפואיים שונים, ונתוני כושר ותזונה וכיו”ב,דוגמאות לסוגי המידע שנאסף ומעובד לשם הפקת תובנות מקצועיות כוללים ספירת צעדים, קצב שריפת קלוריות, מדדים רפואיים משמעותיים כגון: לחץ דם, דופק, חום גוף, רמת חמצן בדם ( סיטורציה), אק”ג, מעקב ותיעוד פעילות גופנית ושינה, וכד. 

רוב השירותים של Go-60 מבוססים על נתונים אלו שנאספו על מגוון מוצרים חכמים, החברה מכבדת את הפרטיות שלך ושואפת להציע לך חוויית לקוח נעימה ובטוחה. באמצעות הודעה זו אנו רוצים להבהיר לך את אופי השירותים ומוצרים אותם אנו מספקים ואת התהליכי עבודה השונים הכלולים בהתקשרות העיסקית עם החברה. הבסיס המשפטי להתקשרות עסקית בינך ובין החברה לרבות כלל ההרשאות השונות לשיתוף ועיבוד נתונים אישיים מהווה הסכם חוזי חוקי בין הצדדים. 

לגבי סוגי הנתונים שאנו אוספים כאשר אתה משתמש במוצרים ובשירותים שלנו, וכיצד אנו משתמשים בנתונים אלה ראה את הצהרת הפרטיות של החברה

כשאנו משתמשים בשם Go-60 אנו מתייחסים לחברה – Vevaio Connect LTD ולחברות הבת שלה. לכן, כאשר אתה משתמש בשירותים או במוצרים של Go-60 , המידע שלך עשוי להיות בשימוש גם של אחת או יותר מהחברות בת ושותפויות עסקיות של VeVaio .

 אינדקס נושאים:

 1. אודות שירותי ומוצרי החברה
 2. הרשמה והסכמות 
 3. הסכמות לטיפול במידע אישי 
 4. הרשמה ופתיחת חשבון לשירותי החברה
 5. מדיניות שימוש בנתונים למטרות מחקר פיתוח ושיווק 
 6. אפליקציית   GO60  לנייד
 7. VeVaio Connect for BUSINESS
 8. תמיכה ושירות לקוחות
 9. רכישות מכשירים ומוצרים באתרי הסחר של VeVaio.com 
 10. חנויות אינטרנט קמעונאיות חיצוניות ומפיצים
 1. אודות שירותי ומוצרי החברה

Go-60 היא במהותה שירות לאיסוף ושיתוף מידע מבוססת ענן, העוסקת באיסוף עיבוד והנגשת מידע בתחומי הבריאות וכושר, בנוסף לשירות אינטרנטי המקשר בין המשתמשים ובין אנשי מקצוע ומומחים אשר קיבלו אישור והרשאה לצפיה במידע הנאסף כדי לסייע למשתמשי השירות לשמור ולשפר אורח חיים בריא ואופטימלי. על ידי שיפור הסנכרון של המידע המתקבל מהמכשירים המחוברים ובכללם המדדים ואינדיקטורים השונים למעקב  אחר מדדי פעילות, בריאות וכושר, יחד עם אנשי המקצוע הרלוונטיים ע”פ בחירת המשתמש והרשאותיות האפליקציה מאפשרת בין היתר יכולת מעקב אחר אימונים, תהליכים ומדדי בריאות וכושר שונים,  נתוני על הפעילות הגופנית והשינה שלך, וכד. 

Go-60  עובדת יחד עם המוצר/ים שלך ויכולה לשמש בין היתר גם כיומן הבריאות האוטומטי שלך שבו האימון, הפעילות, מדידות הבריאות ונתוני השינה שלך מסונכרנים ישירות מהמכשיר שלך אל חשבון המשתמש שלך. המערכת מאפשרת לאנשי המקצטוע והמומחים השונים לנטר ולנתח את ההתקדמות שלך, ולחלץ מידע משמעותי בעזרת מיקסום של המידע הנאסף ע”י החיישנים והיכולות הטכנולוגיות של המכשירים השונים. על ידי הפיכת החוויה של ניטור הכושר הגופני שלך, והמצבים הרפואיים ובריאותיים המשתנים ללא הרף לקלה וחלקה, המשתמש במערכת מקבל חיבור ישיר ואופטימלי עם מגוון ספקים ומומחים בתחומי הטיפול השונים / כושר וספורט / רפואה ובריאות / תזונה וכד, ולהפיק ערך רב עוצמה ומשמעותי מהמכשיר ומיכולותיו

 1. הרשמה והסכמות 

לפני שתוכל להתחיל להשתמש בשירות עליך ליצור חשבון משתמש באמצעות תהליך רישום. במהלך תהליך הרישום אנו מבקשים את אישורך לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלנו. הסכמות אלה נדרשות גם על מנת לעמוד בדרישות החוקים של תחומי שיפוט מרובים הקשורים להגנה על הפרטיות. אם אתה לא רוצה לתת את הסכמתך לאחת או יותר מהסכמות החובה, לא נוכל להציע לך את שירותי ומוצרי החברה,.

ההסכמות הינן פרטניות, ועל ידי מתן הסכמתך אתה למעשה מעניק הרשאה לטפל בנתונים שלך אך ורק למטרה שצוינה באותה הסכמה.

לפני ההרשמה ל- VeVaio Connect, עליך לקרוא את תנאי השימוש של השירות ואת הודעת הפרטיות של השירות. תתבקש לאשר את תנאי השימוש בשירות. על ידי אישור תנאי השימוש, אתה מתקשר בהסכם עם VeVaio Connect. אנו גם נבקש ממך לציין שקראת והסכמת ל ‘הודעת הפרטיות’. כאמור הסכמות אלו נחוצות כדי שנוכל לספק לך את כל השירותים והמוצרים של החברה

לאחר שנרשמת לשירותי  VeVaio תוכל לנהל את הגדרות החשבון שלך גם דרך האתר ב   account.vevaio.com.  ושם תוכל לנהל את ההסכמות והרשאות שלך את ההגדרות והעדפות אישיות שלך. באפשרותך גם לשנות את כתובת הדוא”ל שלך ואת הסיסמה שלך. בנוסף דרך דף החשבון האישי . Account.vevaio.com   החברה גם מציעה לך כלים לשתף את הנתונים שלך או למחוק את הנתונים ו/או החשבון שלך. 

 1. הסכמות לטיפול במידע אישי 

על מנת לאפשר את מתן שירותי החברה אנו מבקשים את הסכמתך לטיפול במידע האישי שלך. מידע זה כולל את הנתונים שאתה נותן במהלך ההרשמה כגון: דוא”ל, שם, גיל, גובה, מין, רקע אימון ומיקום. נתונים אלה משמשים כדי שנוכל לספק לך חישובים אישיים מדויקים (כגון שריפת קלוריות, ספירת צעדים וכד), ומשובים על אימונים ומצבים גופניים שונים. שיכולים לסייע גם בין היתר להטבת סוגי אימון וטיפול שונים. אתה לא מחויב לתת את שמך האמיתי בזמן ההרשמה, אבל השם שאתה נותן הוא זה שמוצג אם אתה משתף את הנתונים שלך עם מטפל, מאמן או מומחה אחר, וכן כשאתה מגיב על כל אחת מהקהילות שלנו. 

אנו משתמשים בפרטי המיקום שלך בעיקר כדי לזהות את השפה שלך. מידע על מיקום משמש גם כדי להפנות את בקשות שירות הלקוחות שלך למיקום שירות הלקוחות המקומי כך שתקבל תמיכה עם שפה נכונה. 

כתובת הדוא”ל שלך היא שם החשבון שלך ואנו עשויים להשתמש בדוא”ל שלך כדי לזהות אותך מאוחר יותר אם תיצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו. לשם כך, אנא השתמש בכתובת דוא”ל שיש לך גישה אליה והיא תפעולית (לא כינוי). אנו גם נשלח את כל ההודעות החשובות לדוא”ל זה. אתה יכול לשנות את כתובת הדוא”ל שלך בכל עת, כך שאתה לא מחוייב להשתמש לנצח בכתובת הדוא”ל שאתה מספק לנו במהלך ההרשמה

על מנת לאפשר את מתן שירותי החברה בצורה מיטבית אנו מבקשים גם את הסכמתך לטיפול בנתונים אישיים רגישים. נתונים רגישים יכולים להיות נתוני הדופק, נתוני לחץ הדם ונתונים רפואיים ובריאותיים אישיים אחרים שאנו מקבלים מהמכשירים או מהחיישנים שבהם אתה משתמש. מירב השירותים המוצעים של VeVaio Connect  מבוססים למעשה על נתונים אלה, וללא נתונים אלה לא ניתן לספק את השירות כראוי.

אנו מבקשים גם את הסכמתך להעברת הנתונים שלך למדינה שאינה מדינתך.  VeVaio Connect משתמשת בשרתי ענן לשם אחסנת מידע המסופקים על ידי צדדים שלישיים כדי לייצר את השירותים שלנו, ושרתים אלה עשויים להיות ממוקמים בתוך אזור האיחוד האירופי / האזור הכלכלי האירופי ו/או ארה”ב או מחוץ לו. נתוני המשתמשים בפועל מאוחסנים בשרתים אלו וייתכן שנתונים אלה כוללים את נתוני הדוא”ל או מזהה המשתמש שלך. אתה יכול לקרוא עוד על העברת נתונים ומנגנוני אבטחת מידע במדיניות שמירת הפרטיות שלנו. 

 1. הרשמה ופתיחת חשבון לשירותי החברה

לאחר ההרשמה, תישלח אליך הודעה כדי לאמת את כתובת הדוא”ל שלך ולאשר ולאמת את הפרטים אשר סופקו בשעת ההרשמה ופתיחת החשבון שנוצר. יש לאמת את פתיחת החשבון תוך 30 יום. אם החשבון אינו מאומת במסגרת זמן זו, החשבון יימחק לגמרי מהמערכת באופן אוטומטי. 

עבור ילדים מתחת לגיל 13 אנו מנועים בשלב זה מלספק שירות. (לפרטים נוספים ראה את מדיניות שמירת הפרטיות שלנו)

VeVaio Connect משתמשת ב-ReCaptcha של גוגל  כחלק מתהליכי האימות בזמן ההרשמה ולהגנה ואבטחה משימוש לא ראוי בוטים וכד.  לפרטים נוספים על מערכת האימות של  גוגל -ReCaptcha בקרו ב https://www.google.com/recaptcha/about/  

בעת יצירת חשבון המשתמש, הגדרות הפרטיות שלך נשארות על מצב “פרטי” כברירת המחדל והמידע שלך אינו מוצג למשתמשים אחרים. 

VEVAIO אינה אחראית לנתונים המשותפים של הלקוחות ברגע שהם מועברים מחוץ למערכת שלנו, ואין לנו עוד אחריות על הנתונים האלו. אתה אחראי על ניהול המידע שאתה משתף או מעביר מחוץ למערכת, לכן קרא בעיון הצהרות פרטיות של צד שלישי

 1. מדיניות שימוש בנתונים למטרות מחקר פיתוח ושיווק 

מכיוון ש- VeVaio Connect שואפת לפתח ללא הרף את שירותיה, הנתונים  שנשמרים  בשירות VeVaio Connect  עשויים לשמש גם לשם במחקר ופיתוח מוצרים ושירותים נוספים. המידע הנ”ל עשוי לשמש גם לשליחת הודעות שיווקיות אם נתת הרשאה לכך בזמן ההרשמה או במועד מאוחר יותר. מסרים שיווקיים אלה מכוונים בדרך כלל באופן ממוקד לקבוצת גיל מסוים, לקבוצת מיקום מסוימת, לקבוצת ספורט מסוימת, או לקבוצת משתמשים במוצר מסוים

נכון לעכשיו ובזמן שימושך במערכת המידע נשמר ומאוחסן כחלק מהשירות של  VeVaio Connect  עד שתסגור את חשבונך. אם תמשוך אחת מההסכמות המחייבות או שלא תאמת את כתובת הדוא”ל שלך, חשבונך יינעל למשך 30יום ולאחר מכן יועבר למחזור הסרה שבו חשבונך וכל  הנתונים שלך יימחקו לצמיתות לאחר 30 יום. אם נבצע שינויים כלשהם בתקופות אחסון הנתונים שלנו, אנו נודיע לך על כך. קרא עוד על שימוש בנתונים לשם מחקר ופיתוח במדיניות שמירת הפרטיות שלנו

 1. אפליקציית   Go-60  לנייד

כדי להשתמש באפליקציית Go-60 לנייד, תחילה עליך ליצור חשבון ושם משתמש כדי להיכנס  לאפליקציה. כל נתוני הבריאות והכושר שלך מועברים ישירות  לשרתי השירות של Go-60  ואין נתונים של מידע דינמי שמאוחסן באפליקצייה עצמה.

הגדרות מסוימות שעשויות להשפיע על חווית השימוש ועל הפרטיות שלך בעת השימוש באפליקציית Go-60 קשורות לטלפון. דוגמה טובה לכך היא התראות: אם ברצונך להפעיל אותן במכשיר שלך, הגדרות הטלפון שלך צריכות לאפשר זאת. אנא למד את ההגדרות בטלפון שלך ובחר את אלה המתאימות ביותר עבורך.

Go-60 משתמשת בכלים טכנולוגיים של צד שלישי כדי לאסוף נתונים על השימוש באפליקציות שלנו כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלנו, וכדי לשדרג את חוויית הלקוח שלך ולהגיב מהר יותר לכל בעיות שעלולות להתרחש. נתונים אלה הם אנליטיים מטבעם ואינם מכילים נתונים אישיים. הנתונים שאנו אוספים כוללים את משך הסינכרון ובין אם הוא הצליח או נכשל, התכונות שבהן נעשה שימוש בתוך האפליקציה, פרטי הקריסה הפוטנציאליים של האפליקציה ורישומי מוצרים חדשים. לקבלת מידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות שלנו או שאתה יכול ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו. אפליקציית Go-60 זמינה בחנות Google Play, בחנות האפליקציות וב-AppGallery.  בעת הורדת האפליקציה מכל אחת מחנויות אלה, אתה כפוף לכללי ספקי החנויות.האלו Go-60 אחראית על איסוף ועיבוד הנתונים דרך האפליקציה עצמה, לא על הורדת האפליקציה מהחנות.

כאשר אתה משתמש בשירותי המפות של אפליקציית Go-60, אתה מתחבר לשירות של צד שלישי. שים לב תמיד להודעות הפרטיות שאתה מקבל בעת הפעלה או שימוש במערכת. לשם כך החברה משתמשת רק בשותפים אמינים עם מוניטין טוב ורמות איכות מצוינות כגון גוגל אמזון ומייקרוספט. 

 1. (VeVaio Connect for BUSINESS (B2B 

VeVaio Connect for BUSINESS  הוא שירות מבוסס ענן המעניק למטפלים, ספקי שירותי בריאות, מנהלי קבוצות ואנשי מקצוע בתחום הבריאות / ספורט וכושר /  תזונה ועוד, גישה נוחה ומיטבית לנתוני הפעילות ובריאות השונים של לקוחותיהם. באמצעות פונקציות מרובות הכלולות במערכת ודשבורדים חדשניים לניהול רפואי ועסקי של קבוצות המטופלים השונות, לרבות יומני פעילות והדרכה, כלי תכנון,  דוחות  וסטטיסטיקות ביצועים, וכד, באמצעות DASHBOARD ייחודי של החברה.

אנשי המקצוע / מומחים / המאמנים המנטרים יכולים לעקוב אחר התקדמות לקוחותיהם, עמידה ביעדי תוכניות טיפול שונות, יעילות והשפעה של שינויי תזונה ותרופות, וכד,  ולתת להם הדרכה ומשוב בזמן אמת ובאופן נוח ומיידי. המשתמשים והספורטאים מעניקים לאנשי המקצוע / למאמנים המלווים ושלהם גישה ישירה לנתונים האישיים שלהם ובכך משדרגים את יכולות הקשר המקצועי בין סוגי המשתמשים השונים באפליקציה. קשר מקצועי זה מבוסס גם על הסכם לשיתוף המידע בין הצדדים באמצעות השימוש בפלטפורמת המערכת של VEVAIO. כאמור כל משתמש של האפליקציה יכול לשנות את סוגי ההרשאות לצפייה במידע אישי שלו ולסרב לתת גישה לנתונים שלו בכל עת. לקבלת מידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות שלנו או שאתה יכול ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו

 1. תמיכה ושירות לקוחות

שירות הלקוחות של VeVaio Connect עוזר לך עם כל בעיה שיש לך עם המוצרים או השירותים שלנו. שירות הלקוחות שלנו מנהל שני רישומים: טופס של צור קשר וטופס של קריאת שירות. 

 הלקוחות ממלאים את המידע הדרוש בטפסים עצמם והמידע שנשלח באמצעות טופס זה נשמר במערכת שירות הלקוחות של החברה או של צד שלישי (כשהצד השלישי במקרה זה הוא ספק שירות בלבד). 

 1. טופס צור קשר:

המידע שנרשם בטופס זה יכול להיות מועבר למערכת שירות לקוחות של צד שלישי המשמשת את   VeVaio Connect.   מערכת זו זמינה לכל אנשי שירות הלקוחות של החברה והנתונים שנרשמו במערכת מאוחסנים בשרתים של החברה כמפורט בהצהרת הפרטיות. בטופס זה, אתה מתבקש לספק את פרטי הקשר שלך (כגון כתובת דוא”ל ומדינה) כדי לאפשר לנו להגיב לשאילתה שלך. המידע שלך מטופל באופן חסוי, ולספקי שירות הלקוחות אין גישה לנתונים בפועל. המידע מאוחסן למשך 3 שנים, אלא אם כן החקיקה המקומית דורשת אחסון ארוך יותר, או שאתה מבקש למחוק את הנתונים. VeVaio Connect  משתמשת ב-reCaptcha של גוגל  בטופס צור קשר לשם אבטחה ואימות. לפרטים נוספים קרא עוד כאן

 1. טופס קריאת שירות:

המידע הרשום בטופס זה משמש עבור בעיות טכניות, כגון בעיות בחיבור המכשיר לאפליקציה, שאילתות בקשר למכשירים שנרכשו דרך אתר החברה, לשליחת חשבוניות ותשלומים, לעזרה בחיבור לאנשי מקצוע, לשליחת הודעות דוא”ל אוטומטיות בנוגע להתקדמות ולהשלמת השירות, ולהגשת בקשות כלליות נוספות הקשורות לשירות ומוצרי החברה. הנתונים מטופס זה מועברים למערכת השירות הגלובלית של VeVaio Connect.. פרטי הכתובת מועברים גם לשירותי דואר או שילוח חיצוניים לצורך אספקת המוצרים. המידע מאוחסן במשך 3 שנים, אלא אם כן החקיקה המקומית דורשת גיל אחסון ארוך יותר.

 1. אופן ניהול ותיעוד קריאות השרות 

כל קריאה ויצירת קשר עם שירות  הלקוחות של VeVaio Connect עשויה להיות מתועדת בחלק מהמדינות. המספר שממנו אתה מתקשר נרשם במערכת שירות הלקוחות שלנו ובמערכת הטלפונים. יומן ההודעות נשמר במשך שישה חודשים. ניתן גם ליצור קשר עם שירות הלקוחות של VeVaio Connect  באמצעות ערוצי מדיה חברתית (טוויטר, פייסבוק וגוגל פליי) ובאמצעות שירות צ’אט (שאינו זמין בכל המדינות). גם אירועי יצירת קשר אלה מתועדים במערכת שירות הלקוחות.

לאחר שהיית בקשר עם שירות הלקוחות או התיקונים שלנו ונתת לנו את כתובת הדוא”ל שלך, אנו עשויים לשלוח לך שאלון NPS (Net Promoter Score) לאחר מכן. אנו שולחים שאלוני NPS כדי לקבל משוב מלקוחותינו. בעזרת משוב מלקוחות  אנו בוחנים ומשפרים את השירותים שלנו.

 1. רכישות מכשירים ומוצרים באתרי הסחר של VeVaio.com 

אתר האינטרנט של vevaio.com הוא אתר מסחר המציע מידע על VeVaio Connect ועל המוצרים, השירותים ושותפי שיתוף הפעולה שלה. אינך צריך להירשם או לספק מידע כלשהו על עצמך כדי להשתמש באתר. עם זאת, VeVaio Connect משתמשת בקובצי Cookie כדי לאסוף מידע על התנועה באתר. קבל מידע נוסף על קובצי Cookie כאן.

באתר אתה יכול גם להירשם לפורומים בלוגים ולניוזלטרים המוצעים באתר. לשם הרשמה באתר האינטרנט של  VeVaio.com, שם עליך לספק פרטים אישיים ואת כתובת הדוא”ל שלך. 

ניתן לבטל את המנויים והתוכניות השונות המוצעות באתר בכל עת על ידי ביצוע הוראת ביטול או הסרה המופיעה בניוזלטר. 

אתה יכול גם לקנות את המוצרים המוצעים למכירה באתר של  VeVaio Connect  דרך הקישורים המסופקים באתר.  

חנות האינטרנט של VeVaio Connect היא שירות קמעונאי שבו אתה יכול לקנות מוצר כלקוח רשום או כאורח. חנויות האינטרנט של החברה עוקבות וממלאות את דרישות תקן אבטחת המידע והנתונים של מערכות סליקת כרטיסי התשלום (PCI DSS). 

כדי לאפשר את רכישת ומסירת המוצר, אנו מבקשים ושומרים את פרטי הכתובת שאתה מספק ואת כתובת הדוא”ל שלך כדי שנוכל לעדכן אותך בהתקדמות המסירה. אנו גם ניצור איתך קשר בכתובת הדוא”ל שלך כדי לבקש משוב על חוויית הלקוח שלך, כדי לשפר את השירות שלנו ואת חווית המשתמש שלך.

אם אתה יוצר חשבון לקוח בקשר לביצוע הזמנה, אנו מאחסנים נתונים אלה כדי לסייע ברכישות נוספות. למשך 3 שנים או כפי שמתחייב ע”פ החוק.

התשלום בפועל מתבצע באמצעות תשלום של צד שלישי מערכת התשלומים המקוונים, ומתבצעים ישירות על ידי הלקוח באמצעות שירותי התשלום באינטרנט המסופקים על ידי ספקי מערכת התשלומים. עובדי החברה לא יהיו מעורבים בשום שלב בקבלת תשלומים באופן ישיר, והמידע היחיד שנשמר במערכת שלנו קשור לפרטי ההזמנה עצמה.

פרטי הרכישה מאוחסנים למשך 3 שנים, אלא אם כן החקיקה המקומית דורשת אחסון ארוך יותר.

לקבלת מידע נוסף על הקופה על החנות ראה את תנאי השימוש של אתר הסחר

 1. חנויות אינטרנט קמעונאיות חיצוניות ומפיצים

חנויות אינטרנט קמעונאיות ומפיצות הן פלטפורמות שבהן קמעונאים ומפיצים של  VeVaio Connect  יכולים לבצע את ההזמנות שלהם. כדי להשתמש בחנות האינטרנט הקמעונאית או המפיצה   של VeVaio Connect, קמעונאים ומפיצים יקבלו פרטי חשבון מ- VeVaio Connect או שהם יכולים ליצור חשבון משתמש אחד או יותר בעצמם. 

המידע האישי היחיד שנאסף הוא שמו של איש הקשר הקמעונאי או המפיץ וכתובת הדוא”ל המשויכים לכל חשבון משתמש. כל קמעונאי ומפיץ יכולים לנהל את חשבונות המשתמשים שלהם בעצמם בחנות האינטרנט הקמעונאית או המפיצה: זה כולל יצירה והשביתה של חשבונות המשתמשים שלהם. הבסיס המשפטי לעיבוד הנתונים האישיים הנ”ל הוא ביצוע חוזה.

 1. הדרכים בהם אנו אוספים את המידע 

כאשר אתה יוצר חשבון משתמש עבור השימוש בשירותים שלנו, אנו מבקשים מידע אישי (לדוגמה, שמך, כתובת הדוא”ל, המין והגיל שלך). המידע הנ”ל משמש לשיפור השירותים הניתנים לך על ידינו ועל ידי צדדים שלישיים אשר בחרת ואישרת כנזכר לעיל

כאשר אתה משתמש בשירותים שלנו, אנו אוספים ומאחסנים את ה מידע אודותיך ועשויים לשתף או לאפשר גישה למידע זה לצדדים שלישיים שיש לאישור. המידע הזה עשוי להיאסף באופן ישיר מהמכשור או באופן עקיף ע”י מערכת ניהול המידע של המכשור או הפלטפורמה שבה אתה משתמש, ואשר אליה נתת  את הרשאות המשתמש לחברה לשם איסוף המידע.

המשתמש רשאי להגביל את היקף וסוג המידע הנאסף ע”י החברה, בהתאם להגדרות הפלטפורמה או המכשיר ממנו נאסף המידע, ככל שיש כאלו. על מנת לאסוף את המידע, על המשתמש להירשם לשירות של החברה, בין באמצעות הורדת אפליקציית מובייל, או באמצעות הרשמה דרך אתר האינטרנט של החברה, ולאחר תהליך הרשמה שבו המשתמש יתבקש למסור את כתובת המייל, וכן פרטים אישיים נוספים, כמו גיל ומגדר, החברה תבקש את אישורו של המשתמש לקבל גישה למידע שנאסף עליו במכשור או בפלטפורמות אשר מהן המשתמש מעוניין שיתקבל וייאסף מידע על ידי החברה.

עם אישורו של המשתמש לאיסוף ושמירה של מידע כאמור, החברה תתחיל לאסוף ולשמור את המידע הנ”ל. במקרים מסוימים ייתכן שהחברה תפנה את המשתמש לפלטפורמות צד ג’ , אשר מהן מעוניין המשתמש שיועבר המידע אל החברה, לשם מסירת הרשאה לחברה באותן פלטפורמות. 

אם אתה משתמש באחד מהשירותים מבוססי העמלות שלנו, המערכת יכולה לשמור את פרטי אמצעי התשלום שלך, באישורך, כדי להקל על תשלומים נוספים. מידע זה נשמר בתבנית מוצפנת במערכת של צד שלישי. אנו בוחרים את ספקי השירות שלנו בזהירות ומקצועיות מקסימלית ומבטיחים שהם עומדים בדרישות המחמירות ביותר לטיפול בטוח ואמין במידע שנקבע עבור אותו מגזר. בעת עיבוד פרטי התשלום, אנו מצייתים לחקיקה הרלוונטית ולתנאים ולהתניות שנקבעו ומנוטרים על ידי ספקי שירותי תשלום בכל מדינה ומדינה בה אנו פועלים כנדרש ע”פ חוקי המקום.

 1. הדרכים בהם אנו שומרים את המידע

החברה משתמשת בשירותי צד ג’ המספקים שירותי ניהול מחסני נתונים בסביבות ענן  בצורה מאובטחת על מנת לשמור את המידע הנאסף אודותיך ע”פ כלל הרגולציות הרלוונטיות ( כשבכללם ע”פ תקני  GDPR ו CPAA ) כל המידע שנאסף נשמר במערכות אלו, ומוגן תחת הרשאות גישה וסיסמאות מאובטח בצורה המקסימלית ע”י חברות צד ג המתמחות באבטחת מידע.

בהקשר של אבאחת המידע עלולים להיות סיכונים הכרוכים במסירת הנתונים האישיים, בין אם באופן אישי, בטלפון או באמצעות האינטרנט או בטכנולוגיות אחרות, ואף מערכת או טכנולוגיה אינה בטוחה לחלוטין או חסינת “חבלה”/”האקר”. VeVaio משתמשת באמצעי אבטחה טכניים ומאורגנים המתאימים לדרישות האבטחה ע”פ התקנים המחמירים ביותר (כגון אמצעי הצפנה), ובאמצעי זהירות נוספים כדי לאסוף ולעבד את הנתונים, וכדי למנוע גישה לא מורשית לנתונים האישיים שלך. 

אתרי VeVaio אשר תומכים בעסקאות מקוונות, משתמשים בכלי ואמצעי האבטחה (Security measures ) הסטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על הסודיות והאבטחה של עסקאות אלה (כגון אימות SSL), כדי להבטיח שפרטי כרטיס האשראי שלך, כמו גם נתונים אישיים אחרים שנשלחו כחלק מתהליך הקנייה, בטוחים כראוי מפני יירוט של צד שלישי.

כאשר אתה נרשם לשירות שעשוי לדרוש העברת מידע למדינה אחרת לצורך עיבוד, אנו מבקשים את רשותך להעברה. אם וכאשר אנו מעבירים מידע, אנו מצייתים לכל החוקים החלים כדי להבטיח הגנה מספקת על פרטיותך. באופן כללי, בעת העברת הנתונים האישיים שלך מחוץ לאזור בו הינך מקבל את השירות, אנו מיישמים את תנאי ההסכמים הרלוונטיים בהתבסס על סעיפי הרגולציה הסטנדרטיים של מדינת המוצא.

כאשר הנתונים מועברים כנזכר לעיל, ההעברה מתבצעת רק לצורך מתן השירות הספציפי הנדרש. הנתונים שלך לא ייחשפו ולא יימסרו לצדדים שלישיים כלשהם, ויישארו עדיין תחת הבעלות שלך. לקבלת מידע נוסף על העברת מידע ואמצעי אבטחה קשורים, עיין בסעיף השאלות הנפוצות שלנו. אתה יכול גם ליצור איתנו קשר באמצעות פרטי הקשר המופיעים להלן (SUPPORT@VEVAIO.com ).

 1. פרק הזמן בו אנו אוספים ושומרים את המידע

אנחנו רוצים לשמור על מסד הנתונים שלנו מעודכן ולכן אנחנו מוחקים באופן קבוע מידע אישי לא מעודכן ומיותר. אנו רק מחדשים את המידע כל עוד הוא נחוץ כדי למלא את המטרה שלשמה הוא נאסף או נדרש על פי חוק. תוכל למצוא מידע נוסף על זמני השמירה במקטעים הספציפיים לאותו שירות או במקטע השאלות נפוצות הספציפי של אותו שירות באופן מדוייק ונקודתי. 

ככלל ברוב השירותים של VeVaio, המשתמש יכול לנהל את המידע האישי שלו בעצמו. אנו ממליצים לבדוק את דיוק המידע שלך מדי פעם ולתקן אותו בעת הצורך. המשתמש עצמו הוא האחראי על הדיוק של המידע שאותו הוא מספק.

החברה אוספת את המידע לתקופה אשר מאושרת על ידי המשתמש. יחד עם זאת, החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לשמור מידע שנאסף לתקופה ארוכה יותר מ- 3 שנים. רשומות היסטוריות אשר נאספו על ידי החברה בתהליך ההרשמה הראשוני או לאחר מכן, נשמרות אף הן לפרק זמן כאמור, וגם לגביהן החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לשמור מידע לתקופה של מעבר ל 3 שנים מעת קבלתו. במידה והמשתמש מחליט לבטל את המינוי לשירות של החברה, אזי בתור ברירת מחדל המידע יימחק באופן אוטומטי בתוך 30 יום מזמן סיום ההתקשרות בין הצדדים אלא אם נדרש אחרת ע”פ החוק. לפרטים נוספים ראה גם בהמשך “מה קורה בזמן סיום ההתקשרות”

 1. הרשאות לגבי צפייה וגישה אל המידע שנאסף 

רשימת הגורמים שרשאים לצפות במידע שנאסף אודותיך, מוגבלת ומצומצמת לגורמים אשר אושרו על ידך באופן בלעדי, ואשר הסכימו לקבל את ההרשאה לצפייה כאמור. ככללת החברה מפעילה מערכת אישור כפולה, אשר בה גם אתה וגם הגורם שהינך מבקש לאשר לצפייה במידע, צריכים לאשר את ההרשאה לצפייה במידע ולאשר את סוגי המידע הרלוונטים לצפיה עבור אותו מומחה / מטפל. במידה והצד ג’ אשר ביקשת לאשר לצפייה במידע לא הסכים לקבל הרשאה לצפייה כאמור, הוא לא יהיה זכאי לצפות בשום מידע אודותיך .כאמור, הנך רשאי לבחור את סוגי ומאפייני המידע הספיציפיים אשר הנך מאשר לצפייה ושימוש של איש המקצוע / צד ג’ לשם צפייה והנגשה עבורו. בעת בקשת האישור למתן ההרשאה לצד ג’ לגישה לאותו מידע אודותיך, תתבקש לבחור את תחום המידע אשר אותו הנך מאשר לצפייה לאותו צד ג’ ספציפי. 

החברה, באמצעות המערכת הטכנולוגית, מנגישה לצורך צפייה את המידע הרלוונטי לגורמים הרלוונטים ע”פ ההרשאות כנזכר לעיל באמצעיים טכנולוגיים לרבות  אתרי ואפליקציות WEB ואפליקציות MOBILE לשם צפייה וניטור המידע.

ככלל, ברירת המחדל של החברה הוא לא לספק או להנגיש  לצדדים ג’  שום גישה (לרבות  API ) להורדת המידע שלך. כל הורדת מידע למחשבי צד ג’ בהתאם להרשאות שאושרו על ידך לצרכים מקצועיים, נעשית על דעתו בלבד.

המגזרים השונים שאליהן בעיקר (אך לא רק)  מיועד השירות הינם: רופאים ומומחים, מרכזים רפואיים, מרכזים גריאטריים, מרכזי רפואת חירום, חברות תרופות, יצרני מכשור, תזונאים, ומאמני כושר וכיוב’. האמור לעיל אינו שולל את האפשרות שלך לשתף מידע עם גורמים אחרים, ובלבד שגם הם רשומים לשירות של החברה.

כמו כן, החברה עשויה לשתף מידע עם יותר מגורם אחד, וזאת  מכוח בקשתך המפורשת.

כל צד ג’ אשר יורשה לצפות במידע אודותיך חייב להיות משתמש רשום של החברה בהתאם לתקנון ומדיניות שמירת הפרטיות שלהלן.

 1. מכירת המידע שנאסף 

VEVAIO לא מוכרת את המידע שנאסף אודותיך לאף גורם חיצוני. 

המודל העסקי שעל פיו פועלת החברה הוא מכירת מנויים חודשיים או פורמט תשלום אחר הכוללים תשלום עבור שירותי ומוצרי החברה הכוללים יכולת של שיתוף, הנגשה, וצפייה במידע הרלוונטי כאמור לעיל, על ידי צדדי ג’ שאושרו על ידך. תשלום כאמור יכול שייגבה ממך או מצדדי ג’ אשר אושרו על ידך, בהתאם לשיקול דעת החברה ולתוכניות המנוי השונות. 

צד ג’ אשר לא אושר על ידך, לא יקבל גישה לצפייה במידע אודותיך, והחברה לא תעניק אישור או גישה כאמור לצד לא מאושר, לא בחינם ולא תמורת תשלום.

בכל עת, המידע אודותיך נותר בבעלותך, והנך רשאי להורות לחברה להפסיק לשתף אותו, לבטל את כל ההרשאות לצדדי ג’, כולם או חלקם, וכן לבטל את המנוי לשירותי החברה. החברה לא תשמור את המידע במידה ותבטל את המנוי, והיא אינה טוענת לבעלות על המידע, כולו או חלקו.

לעוד פרטים אנא קרא בקפידה את החלק העוסק ב”שמירת מידע אנונימי ללא פרטי זיהוי”.

ככלל תמיד יש לך את הזכות לגשת למידע האישי שלך ואתה הבעלים שלו. ברוב השירותים שהחברה מציעה, ישנה אפשרות לגישה ישירה למידע האישי שנאסף.

 1. זכויות המשתמשים בשירותי החברה

 יש לך את הזכות לדעת איזה מידע הנוגע אליך נאסף, למה מידע זה משמש, ואת הצדדים, אם בכלל, שהוא נחשף אליהם. ייתכן שנצטרך לבקש מידע נוסף כדי לאמת את זהותך וכדי לבצע את בקשתך ו/או לשנות את הרשאות ו/או ההגדרות האישיות שלך ע”פ בחירתך. 

VeVaio רשאית לטפל במידע האישי שלך כאשר הטיפול מבוסס על אינטרס לגיטימי. אנו משתמשים בבסיס משפטי זה במקרים מסוימים עבור פעילויות המחקר והפיתוח שלנו מכיוון שאנו שואפים כל הזמן לפתח ולשפר את השירותים המוצעים למשתמשים השונים.  בכל זמן יש לך את הזכות להתנגד לטיפול במידע האישי שלך למטרות אלה.  אתה יכול לבטל את הסכמתך לטיפול בנתונים שלך למטרות מחקר ופיתוח בהגדרת החשבון שלך בדף הפרופיל האישי, או על ידי יצירת קשר / שליחת בקשה לשירות הלקוחות שלנו.

יש לך את הזכות לתקן או למחוק כל אחד מפריטי המידע שלך על ידי כך שתעשה זאת ישירות בעצמך  באחת מהפלטורמות בה מוצעים שירותי VeVaio,  (או ב account.VeVaio.com ). אם ברצונך למחוק את המידע שלך, אנו נמחק את אישורי המשתמש שלך ואת כל המידע והנתונים הנוגעים אליך כולל את הנתונים שלך בכל השירותים שבהם השתמשת. הנתונים שנמחקו אינם ניתנים לשחזור ולאחר שמחקנו את המידע שלך, תוכל להשתמש בשירות רק על-ידי יצירת חשבון משתמש חדש. ייתכן כי חלק מהנתונים שלך, כגון נתוני ההרשמה והרכישה, יישמרו למשך תקופה מסויימת ע”פ דרישות והוראות החוק.

על פי החוק, יש לך גם את הזכות לסרב ליצירת פרופילים וקבלת החלטות אוטומטית.  אנו עשויים לבצע חלוקה לקטגוריות של נתונים כאשר, למשל, לשם מיקוד של הודעות שיווקיות אליך ובהסכמתך. עם זאת, לסוג זה של פרופיל אין השפעה משמעותית עליך, ולכן הוא אינו נחשב ליצירת פרופיל כהגדרתו ( למשל ע”פ התקנה הכללית להגנה על נתונים של האיחוד האירופי 2016/679 (GDPR). אנחנו גם לא מקבלים החלטות אוטומטיות לגביך או לגבי התנהגות המשתמש שלך. 

יש לך את הזכות לקבל את המידע שלך  מהמערכות של VeVaio בפורמט הניתן לקריאה על ידי מכונה כאשר הטיפול במידע שלך מבוסס על הסכמתך או על ביצוע ההסכם.  אתה יכול להוריד את המידע שלך ישירות בחשבון האישי שלך. הזכות הנ”ל לניידות הנתונים חלה רק על הנתונים המסופקים על ידך, ולא על הנתונים הנגזרים שאתה רואה בשירות שלנו שעברו מניפולציה עם האלגוריתמים של VeVaio. 

 1. שמירת מידע באופן אנונימי ללא פרטי זיהוי

החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף ולשמור מידע אודות המשתמשים בשירותיה, באופן אנונימי, ללא פרטי זיהוי אישיים (שם, כתובת, מספר זיהוי, כתובת אימייל וסיסמה, וכיו”ב).

החברה עשויה לעשות שימוש במידע כזה לשם שיפור השירות שהיא מספקת, למטרות שיווק, למטרות מחקר ופיתוח ולצרכים נוספים.  כדי להציע ללקוחותינו את הידע העדכני ביותר בצורה של מכשירים ושירותים עדכניים, ייתכן ונזדקק לנתונים מלקוחותינו. נתוני הלקוחות הנ”ל המשמשים למטרות מחקר ופיתוח מנוקים ממזהים לכמות המרבית האפשרית.

מחקר והנגשת מדדי ספורט, בריאות ומדעי הבריאות הוא הליבה של כל מה שאנחנו עושים ב- VeVaio. לשם שחפור יכולות ושירותי החברה ייתכן ונשתמש במרכז מחקר פנימי או חיצוני המורכב ממומחים מטכנולוגיית  שונות לרבות ביולוגיים, פיזיולוגיים,מאמני כושר וספורט, מומחים שונים בתחומי הבריאות, מדעי הנתונים, וכיו”ב. לכן לאמור למטרות פיתוח ייתכן ונעשה מחקר פנימי על ידי VeVaio כדי לפתח טכנולוגיות, מוצרים ושירותים חדשים ולשפר את הקיימים, לרבות אלגוריתמים חדשים שמפותחים ונבדקים, ולכן נתוני הלקוח ללא סממנים מזהים יכולים לשמש למשל כדי למצוא אנומליות בתוכנות, ו/או כדי למצוא ולאתר מכשירים שאולי לא פועלים כראוי. התוצאות אלה אינן משותפות מחוץ לחברה או מתפרסמות בשום מקום והן רק לשם תמיכה בעבודות המחקר ופיתוח הפנימיות.

בנוסף ייתכנו מחקרים שיווקיים שנועדו כדי להבין טוב יותר את קבוצות ומאפייני המשתמשים של מכשירים ושירותים שונים, כיצד נעשה השימוש במכשירים אלו, ואלו נתונים נוספים וחדשים הם עשויים לרצות. מחקר שיווקי מתבצע על ידי שימוש בדאטה של המשתמשים שנתנו את הסכמתם לכך. ניתן להשתמש גם בתוצאות מחקר שיווקי (כגון מגמות בהתנהגות לקוחות, ענפי ספורט ופעילות מועדפים וכו’) בעת יצירת תוכן למדיה חברתית, פוסטים בבלוג וכד. 

ככלל, לאחר שהמידע נוקה מכל מאפיין זיהוי אישי בלעדי, החברה עשויה לעשות שימוש במידע שנאסף לשם הפקת סטטיסטיקות, תובנות, מסקנות וכולי. כמו כן החברה עשויה לחלוק את הסטטיסטיקה הזו עם שותפים עסקיים שיהיו לה מעת לעת, בין בחינם ובין בתשלום.

 1. שמירה על פרטיות ילדים מתחת לגיל 13

מדיניות החברה שלנו היא לשמור על פרטיות המשתמשים ולגלות אחריות ככל הניתן ולכן אנו לא מאשרים שימוש והתחברות לשירותי החברה לקטינים מתחת לגיל 13. בכל תרי החברה אנו מבקשים מלקוחות מתחת לגיל 13 לא לבצע רכישות ו/או לעסוק באלו פעולות אחרות באתרי ו/או אפליקציות החברה. החברה לא אוספת מידע אודות ילדים מתחת לגיל 13, ובמידה ומתברר לה כי משתמש כלשהוא הינו מתחת לגיל 13, החברה תפעל לביטול המנוי ומחיקת כל המידע אודות המשתמש כאמור באופן מיידי. 

 1. שימוש בקבצי עוגיות –   Cookies

אחת מטכנולוגיות ה web החשובות ביותר בכדי לספק חווית משתמש יותר ממוקדת ופרסונלית לגולש נקראת עוגיות, או Cookies.  אותה עוגיה היא בעיקרון סוג של מידע מאתר כלשהו הנשמר בדפדפן שהיה בשימוש בזמן הגלישה באינטרנט, כך שאותו אתר יוכל לגשת ולהשתמש באןתה אינפורמציה הנשמרת בעוגיה שוב בשלב מאוחר יותר, כך שכאשר המשתמש חוזר לאותו אתר בפעם הבאה, אותה עוגיה מספקת באופן אוטומטי את אותו מידע שנשמר בדפדפן ומאפשרת לאתר להציג הגדרות מסויימות או תוכן ממוקד ספציפית לאותו משתמש. עוגיות למשל שומרות מידע כגון פריטים בעגלת קניות, שמות משתמש וסיסמאות לטפסים ואתרים שונים, אשר חוסכים מהמשתמש את הצורך להירשם שוב לחשבונו ומפשרים גישה ישירה לחשבון האישי ובכך משפרים את חווית המשתמש 

כאמור קובצי Cookie נפוצים מאוד באתרים מודרניים, ומטרתם היא לשפר את חוויית המשתמש על ידי איסוף נתונים על ביצועי האתר. VEVAIO עושה שימוש בקוקי ובטכניקות שימוש וגלישה באינטרנט, במובייל ובפרסום ממוקד. כאשר תיכנס לאתרי החברה, לרבות לאתר VeVaio.com, תתבקש להסכים לשימוש בקובצי Cookie . לאחר שנקבל את אישורך, שיטות אלה ישמשו בין היתר לאיסוף מידע על מכשירים אפליקציות ורשתות אשר בשימוש החברה, ויכולים לכלול בין היתר מעקב אחר צורת השימוש שלך בשירותים ומוצרים שלנו, ואולי גם לספק לך פרסום ממוקד לאתרים האחרים שלנו או באמצעות שותפי הפרסום שלנו. נתוני הניתוח ישמשו גם לשיפור השירותים שלנו ופיתוח ומחקר עתידיים להוספת שירותים ומוצרים נוספים.

דפדפני אינטרנט מסוימים כוללים תכונת “אל תעקוב”. בעת השימוש, תכונה זו שולחת אות לשירות המקוון שהמשתמש אינו מעוניין לעקוב אחריו. שירותי VeVaio אינם מגיבים לאותות “אל תעקוב”, אך למבקרי האתר שלנו תמיד יש את הבחירה לבחור באופן ידני לא לקבל קובצי Cookie במהלך ביקורם.

בנוסף החברה משתמשת ב- Google reCaptcha כדי למנוע שימוש לרעה בשירותים שלנו. שימוש ב- reCaptcha חיוני לאבטחת שירות.  ממשק תכנות היישומים (API) של reCaptcha שולח מידע על חומרה ותוכנה בחזרה ל-Google לצורך ניתוח השימושיות. גוגל בתורה משתמשת בניתוח הנתונים כדי להילחם בספאם ובשימוש לרעה. קראו עוד במדיניות הפרטיות של גוגל

 1. שימוש ביכולות  AI בנוגע למידע אודותיך

החברה עושה שימוש במערכות בינה מלאכותית (AI), ומערכות לימוד מכונה ( machine learning) לשם ניתוח ועיבוד המידע המתקבל אודות המשתמשים, והנגשתו בצורה אופטימלית לבעלי המקצוע והמומחים הרלוונטים, על מנת לספק את השירותים המוצעים עבורך בצורה הטובה ביותר. 

בעזרת כלי הבינה המלאכותית וכלים טכנולוגיים נוספים מתקבלות תובנות מעמיקות יותר עבור המשתמשים מהמידע הנאסף ומעובד, ובכללם יכולות להשוואות מצב רפואי לעומת הטווח הרצוי לאותה קבוצת גיל/ מגדר ( BENCHMARKS )  וכולי .

באופן כללי החברה מספקת לכלל משתמשיה העסקיים והפרטיים גישה מלאה לתובנות הנ״ל כאמור לשם שיפור השירות ולווית המשתמש בשירותי ומוצרי החברה, ולשם טיוב אופטימיזציה מקסימלית של מערך קבלת ההחלטות וההמלצות של אנשי המקצוע והמומחים הרלוונטיים על בסיס המידע שנאסף ומעובד בכלים טכנולוגיים הנ״ל.

 1. מה קורה בזמן ביטול וסיום התקשרות עם החברה 

זכותך בתור בעל מנוי לשירותי החברה היא לסיים ולבטל את המנוי החודשי לשירותים המוצעים בכל עת אשר תבחר.  ככלל ועבור רוב מוצרי ושירותי החברה המנוי מתחדש באופן אוטומטי בכל תחילת חודש קלנדרי, אלא אם צוין אחרת במסגרת קמפיין שיווקי, הענקת הטבות כלשהי, וכד. במקרה של ביטול המנוי החודשי מצד המשתמש כאמור, כל הרשאות הגישה למידע האישי שהוענקו לצדדים ג’ ואושרו על ידי המשתמש יבוטלו באופן מידי ואוטומטי בעת סיום ההתקשרות עם החברה. 

זכות הגישה למידע אודותיך תבוטל לכל בעלי ההרשאות, ולא תהיה קיימת יותר, והמידע שנאסף אודותיך יימחק לצמיתות על פי ברירת המחדל של המערכת בתוך 30 יום מזמן ביטול המנוי החודשי כאמור. זכותך לבחור כי המידע האישי אודותיך יימחק באופן מיידי מהמערכת לצמיתות בזמן סיום ההתקשרות עם החברה. מידע אשר נמחק לצמיתות לא יהיה ניתן לשחזור במידה ובעל המנוי יבחר לחדש אותו, והמשתמש יצטרך לפתוח חשבון חדש במערכת אשר יתחיל לאסוף את המידע מאותה נקודת זמן ללא יכולת גישה לנתוני המשתמש מהעבר ומחשבונות קודמים.

הרשמו עכשיו